Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 209

15060.

Rufpreis:
800 HUF
Szalai Antal: Szállodák, vendéglők, korcsmák, kávéházak, mézeskalácsosok, cukrászok. Összeáll.: Szalai Antal. Jókai Füzetek. 2005. 42. Pápa, 2005., Jókai Mór Városi Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15061.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Herkely Károly: A Veszprémvármegyei Múzeum néprajzi gyűjteménye. Publicationes Veszprémienses/Veszprémvármegyei Füzetek 6. Veszprém, 1941., Veszprémvármegyei Múzeum, 55+3 p. Kiadói papírkötés.
15062.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nagyvázsony és környékének útikalauza. Szerk.: Dr. Zákonyi Ferenc. Veszprém, 1963., Veszprém M. Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
15063.

Rufpreis:
800 HUF
Mezey István: Az igazi Japán. 24 képes táblával. Bp., 1939, Magyar Nippon Társaság. Félvászon-kötésben. borítón kisebb foltok.
15064.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ferdinandy, Mihály-Gogolák, Lajos: Ungarn und Südslawen. Bp., 1941., Officina. Kiadói javított gerincű , kopott kartonált papírkötés.
15065.

Rufpreis:
1 000 HUF
3 db magyarországi turisztikai könyv: Borsi Darázs József- Molnár Sándor: Somogyi séták. Kaposvár és környéke; hn., 1956, a Somogy megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. + Koppány Tibor-Boksay György: Devecser-Ugod-Essegvár-Döbrönte. Balatonfüred, 1961, a Veszprém megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. + Lipták Gábor-Huba László-Dr. Radnai Lóránt- Takács Kálmán- Dr. Zákonyi Ferenc: Várpalota. hn., 1956, Veszprém megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15066.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
15067.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sándor Tibor (szerk.): Város és a mozi. Budapesti Negyed. IX. évf. 1. szám. 2001. tavasz. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban.
15068.

Rufpreis:
1 200 HUF
Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Földrajzi Társaság. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15069.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Vegyes IBUSZ tétel, 4 db. 1951 IBUSZ napló július -szeptember.+ 1952 IBUSZ napló október-december. + Eger. Ismerd meg hazádat! + Mátra. Ismerd meg hazádat! Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15070.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Dalmácia és a jugoszláv fürdők. Szerk.: Dr. Szabó István. Panoráma Utikönyvek XI. Budapest- Wien- Split. én., Panoráma. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel és két térkép melléklettel. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15071.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF