Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 59

Dr. Nadasan Valentin: Kezdjük újra! Egészségnevelő tízpercek. Az Új Életforma sorozat része. Bp., 2000, Advent Kiadó. Harmadik kiadás. Papírkötésben, szép állapotban.
17199.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fünfstück, M.: Botanischer Taschenatlas für Touristen und Pflanzenfreunde Stuttgart. 1894. Nägele.. kIadói egészvászon kötésben
17200.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Balázs Péter: Orvoslás pénzért és hivatástudatból . Bp., 2002, Melania Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóval, sérült előzéklappal.
17201.

Rufpreis:
1 000 HUF
Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Seeger Ferenc illusztrációival. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, dohos.
17202.

Rufpreis:
1 000 HUF
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp.,[1989.],Magyar Környezeti Nevelési Egyesület. Hasonmás kiadás. Schmidt Egon utószavával. Kiadói papírkötés.
17203.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Ócsag Imre: A nóniusz. Bp., 1984., Mezőgazdasági. Fekete-fehér és színes fotókkal, mellékletekkel. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, dohos, megviselt állapotban.
17204.

Rufpreis:
1 000 HUF
Giovanni Rudolf-Szathmáry Géza: Gyógynövények. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon kötés.
17205.

Rufpreis:
2 000 HUF
Oleg Polunin: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban.
17206.

Rufpreis:
1 000 HUF
Báró Wesselényi Miklós: Teendők a lótenyésztés körül Bp., 1985., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. Az 1847-es kiadás reprint kiadása.
17207.

Rufpreis:
1 200 HUF
Báró Wesselényi Miklós: A régi híres ménesek egyike megszűnésének okairól. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. Az 1829-es kiadás reprint kiadása.
17208.

Báró Wesselényi Miklós: A' régi híres ménesek egyike' megszűnésének okairól. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. Az 1829-es kiadás reprint kiadása.

Rufpreis:
1 200 HUF
17209.

Rufpreis:
1 000 HUF
A búvár könyvei XXVII. Niels Bohr, Albert Einstein et alii: Egy világ vagy egy se. Fordította: M. Zemplén Jolán. Bp., Franklin-Társulat. Félvászon-kötésben. Jó állapotban.
17210.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF