Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 356

Kondor Béla: Jelet hagyni. Kondor Béla képeivel. Szerk.: Győri János. Bp.,1974,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17615.

Rufpreis:
1 000 HUF
17616.

Rufpreis:
1 200 HUF
17617.

Rufpreis:
800 HUF
A kaczkiás bajusz. Anno sorozat. Bp, é.n., Tandem Grafikai Stúdió. Kiadói papírkötésben, 95p.
17618.

Rufpreis:
1 000 HUF
Czére Gyöngyvér: A férfiak elárulása? Leszbikus és biszexuális nők vallomásai. Bp., 1989, Interrébusz. Kiadói papírborításban.
17619.

Rufpreis:
1 000 HUF
Salamon Ernő: Szegények küszöbén. Melletted élnek. Új versek. Román versek magyarul. Marosvásárhely, 1938, Szilágyi-nyomda. A rendes kiadáson kívül 100 számozott példány is készült belőle. Ez az 5. számú példány, költő aláírásával ellátva. Kiadói papírborításban, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, benne ragasztott versrészlettel. Hiányzó hátsó borítóval.
17620.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tanácsköztársasági kör. Olvasókönyv a kör résztvevői számára. Összeáll.: Borbély Sándor. Bp., 1968., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
17621.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hegyi Béla: Kopasz a dombon. Regény. H.n., 1998, Tevan kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17622.

Rufpreis:
1 200 HUF
17623.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kassák Lajos: Emberek és sorsok. Bp., é.n., Stilus Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
17624.

Rufpreis:
1 000 HUF
Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, javított, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
17625.

Rufpreis:
800 HUF
Virágos gyertyák avagy egy jó házasság története. Kínai regény a XVII. századból. Varga Ilona fordítása. Bp., 1959, Európa Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé szakadt állapotban.
17626.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF