Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 223

1998. Összetartás ad erőt 1958-1998 / Balatonfűzfő Mama Anno XIII jelzetlen Ag emlékérem tokban. Szign.: LL (31,49g/42,5mm) T:1
30858.

1998. "Összetartás ad erőt 1958-1998 / Balatonfűzfő Mama Anno XIII" jelzetlen Ag emlékérem tokban. Szign.: LL (31,49g/42,5mm) T:1

Rufpreis:
5 000 HUF
2000. Terézváros Millenniumi Emlékérme - Budapest aranyozott, nyolcszögletű, kétoldalas emlékérem, eredeti tokban (39mm) T:1
30859.

2000. "Terézváros Millenniumi Emlékérme - Budapest" aranyozott, nyolcszögletű, kétoldalas emlékérem, eredeti tokban (39mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
2000. A Magyar Kézművességért - Ipartestületek Országos Szövetsége - IPOSZ jelzett Ag emlékérem kettétört tokban, tanúsítvánnyal (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
30860.

2000. "A Magyar Kézművességért - Ipartestületek Országos Szövetsége - IPOSZ" jelzett Ag emlékérem kettétört tokban, tanúsítvánnyal (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP fo.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
2001. Esztergomi érsekség 1001-2001 ezüstözött CuZn emlékérem az érsekség alapításának 1000. évfordulójára, dísztokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP
30861.

2001. "Esztergomi érsekség 1001-2001" ezüstözött CuZn emlékérem az érsekség alapításának 1000. évfordulójára, dísztokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP

Rufpreis:
1 400 HUF
2004. 6. Női Kézilabda Európa Bajnokság ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2
30862.

2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság" ezüstözött Br emlékérem (60mm) T:2

Rufpreis:
800 HUF
2006. Magyar Vasút 1846-2006 / 160 éve a haladás szolgálatában MÁV aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:1-
30863.

2006. "Magyar Vasút 1846-2006 / 160 éve a haladás szolgálatában MÁV" aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
30864.

Rufpreis:
1 200 HUF
2007. 1916. Ausztria-Magyarország Ag emlékérem pár, A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa, tanúsítvánnyal, 1000 kibocsátott darab. (30,1g/0.999 és 0.925/40mm) T:1 2007. 1916. Austria-Hungary Ag medallion pair in case with certificate, only 1000 examples! (30,1g/0.999 and 0.925/40mm) C:UNC
30865.

2007. "1916. Ausztria-Magyarország" Ag emlékérem pár, A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa, tanúsítvánnyal, 1000 kibocsátott darab. (30,1g/0.999 és 0.925/40mm) T:1 2007. "1916. Austria-Hungary" Ag medallion pair in case with certificate, only 1000 examples! (30,1g/0.999 and 0.925/40mm) C:UNC

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
DN A NYOMDA-, A PAPÍRIPAR ÉS A SAJTÓ DOLGOZÓINAK SZAKSZERVEZETE egyoldalas Br plakett, hátoldalon 60 éves hűséges szakszervezeti tagságért gravírozással (118mm) T:2
30866.

DN "A NYOMDA-, A PAPÍRIPAR ÉS A SAJTÓ DOLGOZÓINAK SZAKSZERVEZETE" egyoldalas Br plakett, hátoldalon "60 éves hűséges szakszervezeti tagságért" gravírozással (118mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
DN A vízgazdálkodás fejlesztéséért egyoldalas, ezüstözött plakett, eredeti tokban. Szign.: B.I. (101x99mm) T:1-
30867.

DN "A vízgazdálkodás fejlesztéséért" egyoldalas, ezüstözött plakett, eredeti tokban. Szign.: B.I. (101x99mm) T:1-

Rufpreis:
1 800 HUF
DN Magyar Századok / X. század, Szent István aranyozott Cu emlékérem (35mm) T:PP
30868.

Rufpreis:
3 000 HUF
DN Virgo / Dr. Vári Mária fogszakorvos kétoldalas, öntött Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina
30869.

DN "Virgo / Dr. Vári Mária fogszakorvos" kétoldalas, öntött Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF