Militaria

Zahl der Lose: 51

1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 kis patina Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:XF small patina NMK 427.
31974.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 kis patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon C:XF small patina NMK 427.

Rufpreis:
1 600 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 ph.  Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:XF edge error  NMK 427.
31975.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon C:XF edge error NMK 427.

Rufpreis:
3 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem mellszalag és fül nélkül + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül Szign.:BERÁN + 1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2-3 ph.,patina, egyiken fülhiány  Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal without ribbon and ear + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF-F patina, edge error, one with missing ear
31976.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag és fül nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2-3 ph.,patina, egyiken fülhiány Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon and ear + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF-F patina, edge error, one with missing ear

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán L. T:2- Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal ribbon. Sign.: Berán L. C:VF NMK 429.
31977.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán L. T:2- Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal ribbon. Sign.: Berán L. C:VF NMK 429.

Rufpreis:
1 000 HUF
11
1944. Szent László sportév Cu gomblyukjelvény (16mm) T:1- Hungary 1944. Saint László Sports Season Cu button badge (16mm) C:AU  Sallay 212.
31978.

1944. "Szent László sportév" Cu gomblyukjelvény (16mm) T:1- Hungary 1944. "Saint László Sports Season" Cu button badge (16mm) C:AU Sallay 212.

Rufpreis:
1 000 HUF
31979.

Rufpreis:
2 000 HUF
1954. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti, kissé sérült tokban + 1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-,2 NMK 617., 618.
31980.

1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti, kissé sérült tokban + 1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-,2 NMK 617., 618.

Rufpreis:
3 000 HUF
1957. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott, mellszalagon T:1  1957. Hungary Distinguished Service Medal golded, enamelled, with ribbon, in original case C:UNC  NMK.: 614
31981.

Rufpreis:
3 000 HUF
1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé sérült dísztokban + 1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kissé sérült tokban T:1- NMK 700., 712.
31982.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé sérült dísztokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, kissé sérült tokban T:1- NMK 700., 712.

Rufpreis:
2 400 HUF
~1960. Munkaerő Tartalék Hivatal, részben zománcozott Br jelvény T:2-
31983.

~1960. "Munkaerő Tartalék Hivatal, részben zománcozott Br jelvény T:2-

Rufpreis:
1 000 HUF
~1970. Kiváló Határőr aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (45x33mm) + ~1960-1970. Munkásőr Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, sérült tokban + Munkásőrség - 5 éves szolgálati jelvény zománcozott jelvény eredeti tokban (zománchiba) (34mm) + Munkásőr zománcozott Br állományjelvény csavaros hátlappal (40x49mm) T:2
31984.

~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (45x33mm) + ~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, sérült tokban + "Munkásőrség - 5 éves szolgálati jelvény" zománcozott jelvény eredeti tokban (zománchiba) (34mm) + "Munkásőr" zománcozott Br állományjelvény csavaros hátlappal (40x49mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
1979. Fegyverbarátságért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések T:1  Hungary 1979. Medal for Weapon Friendship Golden, Silver and Bronze Grade enamelled, gold plated, silver plated and bronze decorations C:UNC
31985.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF