Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 246

Eszterhás István: Amerikai magyar regény. Cleveland Heights, 1989, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
17468.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vegyes könyv tétel, 5 db. Fodor László: Novemberi vándorok. (Novellák.) Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, kötése meglazult, kijáró lapokkal. + Andrejev Leonid: Rögeszmék.(Elbeszélés.) Zsatkovics Kálmán fordítása. Békéscsaba, 1919, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, kötése meglazult. + Andrejev Leonid: Lázár. (Elbeszélés.) Zsatkovics Kálmán fordítása. Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, kötése leszakadt. + Kuprin I. A.: Az utcáról. (Elbeszélés.) Zsatkovics Kálmán fordítása. Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, helyenként összeragadtak a lapok. + Gottfried Keller: Tükör, a cica. (Csodálatos történet). Hevesi Sándor fordítása. Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, helyenként összeragadtak a lapok.
17469.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Hilscher Rezső: Bevezetés a szociálpolitikába. Bp., 1928, MEKDSz Szövétnek. Kiadói papírborításban, borító szakadt.
17470.

Rufpreis:
2 000 HUF
Mátyus András: Betekintés Kisbédi Mátyus István diaeteticáiba. Székelyudvarhely, 2002, Illyés Közalapítvány. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17471.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
17472.

Rufpreis:
1 200 HUF
Amor Sanctus. Szent Szeretett könyve. Középkori himnuszok latinul és magyarul. A Magyar Szemle Könyvei VI. Fordította: Babits Mihály. Bp., 1933, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
17473.

Rufpreis:
4 000 HUF
Pilinszky János: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek. 1940-1970. Pozsony, 1971., Madách. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban.
17474.

Rufpreis:
800 HUF
17475.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gyóni Géza: Élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., é.n. Athenaeum. kiadói vászonkötésben Beírásokkal
17476.

Rufpreis:
1 200 HUF
17477.

Rufpreis:
2 400 HUF
17478.

Rufpreis:
1 200 HUF
17479.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF