Antik Zahl der Lose: 37
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2199617
11432
375
8500
Antique
cca 1910 Szecessziós tintatartó üvegcsékkel, egyik alján csorba, 21,5x28,5, üvegcsék: 5,5x5,5 cm 2203664
11433
375
Antique
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
2203645
11434
375
Antique
2 db régi olajág, faragott fa, kissé kopott aranyozással, m: 78,5 cm 2203774
11435
375
40000
Antique
Dekoratív márvány posztamens, három darabból álló, sérült, m: 103 cm, felső rész d: 23 cm. 2132033
11436
375
28000
Antique
1939 The Automobile Association - London Pilota Picnic krómozott, feliratozott fém hamutál. / Chromed metal ashtray. m: 10 cm
2198306
11437
375
11000
Antique
Ezüst(Ag) talpas ólomkristály váza, jelzett, metszett, apró kopásokkal, m: 30,5 cm 2198523
11438
375
Antique
Díszes réz tintatartó, üvegbetét nélkül, jó állapotban, 20x32 cm
2161497
11439
375
Antique
Ezüst(Ag) nyelű villák és kések, 5 db kés + 2 db villa
2205507
11440
375
Antique
6 db talpas ónix pohár készlet. m: 13 cm 2204837
11441
375
4200
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 3+3 db, h: 18 és 20 cm 2204835
11442
375
4200
Antique
Ezüst(Ag) nyelű tálaló eszközök, jelzett, 4 db, h: 17 cm 2104977
11443
375
24000
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db (3+3), egyik kés pótolt, h: 23 és 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF