Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 98

17230.

Rufpreis:
2 000 HUF
17231.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés-ösztön-sors. Szász Endrének dedikált példány. Bp., 1948, Singer és Wolfner. Kiadói műbőr-kötésben, jó állapotban.
17232.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma. Kiadói egészvászon kötés.
17233.

Rufpreis:
1 600 HUF
85 éves a sebészet egyetemünkön. A Pécsi Orvostudományi Egyetem sebészeti klinikájának emlékkönyve. Szerk.: Horváth Örs Péter. Pécs, 1999., Pécsi Poliklinika. Kiadói papírkötés.
17234.

Rufpreis:
2 000 HUF
A Formaldehyd 40% Union jelentősége a növényzet védelmében és hasznos alkalmazása a háztartásban és a gazdaságban. Fiume, é.n., Union vegyi-ipar részvénytársaság. Kiadói papírkötésben.
17235.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jane Alson: Szex rekordok könyve. n.é., R. A. Kft., kartonkötésben, gazdag képanyaggal
17236.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kubinyi Ágoston: Magyarországi mérges növények. Alsóbb osztályú, kivált nép iskolák számára. Az Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1842, Kossuth Nyomda. Színes, gazdag illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés. A borító kissé kopott, szerepel rajta piros tollal egy név, a lapokon is több helyen piros tollal írt szöveg található.
17237.

Rufpreis:
1 200 HUF
Határozó-kulcs a fontosabb rovar-rendek meghatározásához. Összeállította: dr. Sinkovits Miklósné, dr. Széki Pál. Gödöllő, 1970, Agrártudományi Egyetem-Mezőgazdaságtudományi Kar-Állattani Tanszék. Papírkötésben.
17238.

Rufpreis:
1 000 HUF
17239.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kuthy Ferenc: A tüdővész szanatóriumi gyógyítása. A higiénés-diétás terápiáira tekintettel a szegénysorsú tüdővészesek ügyére. Korányi Frigyes előszavával. E. P. León-Petit bevezetőjével. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára LXXVII kötet. Bp., 1897., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+IX+299 p. + 2 (két kétoldalas térkép) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítókkal.
17240.

Rufpreis:
5 000 HUF
Fehér Jenő: Időjós állatok és növények. Bp., 1943., Béta ,papírkötésben és Herczegh Éva -Vojnits András: Időjós élővilág. Bp., 1981., Natura, vászonkötésben, Várnai György illusztrációival
17241.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF