Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 205

15791.

Rufpreis:
1 000 HUF
15792.

Rufpreis:
1 400 HUF
Köpeczi Béla: Magyarok és franciák. XIV. Lajostól a francia forradalomig. Bp., 1985, Szépirodalmi kiadó. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
15793.

Rufpreis:
1 000 HUF
Római régiségek és a mai irodalomtörténet vázlata.Wagner József összeállítása, Dr. Horvát Balázs fordítása és kibővítése. A tanuló ifjúság használatára. Bp., 1910, Lampel R. Nyolcadik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés. A borító kopott, a lapok néhány helyen szakadtak vagy foltosak.
15794.

Rufpreis:
1 000 HUF
Egyetemes Philologiai Közlöny. Archivum Philologicum LIX. Szerk.: Huszti József- Eckhardt Sándor. Bp., 1935, A Budapesti Philologiai Társaság kiadása, K. M. Egyetemi Nyomda. 59. évfolyam, 4-6. szám. Tartalmazza Moravcsik Gyula: A magyar Szent Korona görög feliratai című tanulmányát. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos állapot.
15795.

Rufpreis:
1 400 HUF
Lőrincz László: Mongol mitológia. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 14. része. Bp., 1975, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotú.
15796.

Rufpreis:
1 200 HUF
Török József: Szerzetes és lovagrendek Magyarországon. Bp., 1990, Panoráma. Színes fotókkal illusztrált 16 oldalas mellékletben . Kiadói kartonált papírkötés. Újszerű állapot.
15797.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1975. Bp., 1978, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
15798.

Rufpreis:
800 HUF
15799.

Rufpreis:
2 000 HUF
Schuchhardt Károly: Schliemann ásatásai Trója, Tiryns, Mykéne, Orchomenos és Ithakában. Bp., 1892, MTA. Kiadói, egészvászon-kötésben. Borító foltos.
15800.

Rufpreis:
4 000 HUF
15801.

Rufpreis:
1 000 HUF
15802.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF