Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 232

Feliratos falvédők. Szerk.: Kovács Ákos. Bp., 1987, Corvina. Sztrés Erzsébet és Whar János fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés, szép állapot.
16715.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ács Piroska: Szelencék titkai. hn., 1994, Helikon. Gyarmathy László színes fotóival és Gyurcsek András ábráival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, szép állapotú.
16716.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nékám Lívia: Meisseni porcelán a Budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Szelényi Károly színes és Wagner Richárd fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé kopott borító.
16717.

Rufpreis:
1 000 HUF
Az erők játéka. Ahogyan a kortárs művészek az elnyomást és a szabadságot látják. Szabadság Antológia Sorozat 1. száma. Címlapon Krepsz Ági: Az erők játéka c. festménye; általa dedikált példány. Bp., 2003, Művészképző Művészeti Kiadó, Kereskedelmi és Oktató Bt. Kiadói kartonált papírkötésben.
16718.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lechner Jenő: Építési enciklopédia. IV. rész. Épületek felszerelése. Bp., 1903, Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Papírkötésben.
16719.

Rufpreis:
800 HUF
Ybl Ervin: Az utolsó félszázad művészete. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1926, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben.
16720.

Rufpreis:
1 400 HUF
Művészettörténeti füzetek 1. Mojzer Miklós: Torony, kupola, kolonnád. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben.
16721.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes bábjátszással kapcsolat könyvek, 9 db. jó állapotban
16722.

Rufpreis:
3 000 HUF
Katalog der älteren Pinakothek zu München. Amtliche ausgabe. 15 auflage. Mit 192 abbildungen. München, 1925, Buchdruckerei und Verlagsanstalt Carl Gerber. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Félvászon-kötésbe.
16723.

Rufpreis:
800 HUF
Regélő magyar várak. Szerk.: Bujtás Amália. Fotókkal, rajzokkal illusztrálva. Bp, 1977, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötésben.
16724.

Rufpreis:
1 000 HUF
15
Widmer, Hermann: Das Buch der kunstgewerblichen und künstlerischen Berufe. Berlin, 1912., Georg Siemens. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos, kopott borítóval.
16725.

Rufpreis:
5 000 HUF
16726.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF