Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 62

1933. Budapest Sport Egyesület Br motorsport emlékplakett AUTÓ MOTOR OSZTÁLY - BUDAY BÉLA B.KENESEI EMLÉKTURA 1933 X. 15. zománcozott BSE címerrel (41x60mm) T:2 patina
30781.

1933. "Budapest Sport Egyesület Br motorsport emlékplakett "AUTÓ MOTOR OSZTÁLY - BUDAY BÉLA B.KENESEI EMLÉKTURA 1933 X. 15." zománcozott BSE címerrel (41x60mm) T:2 patina

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
1933. Soroksári öreg leventék díja 1933 ezüstözött Br lemezplakett (51x10mm) és Sportlövész ábrázolású ezüstözött Br éremmel (50mm), fekete márványtalapzaton (88x138x20mm) T:2- erősen kopott ezüstözés
30782.

Rufpreis:
5 000 HUF
1936. Boden-tó - Balaton verseny Br emlékérem az Osztrák Automobil Club és Királyi Magyar Automobil Club közös kiadásában, a Boden-tó és a Balaton közti verseny alkalmából, hátoldalán FÜRTH WIEN VI gyártói jelzéssel (70mm) T:1-
30783.

1936. "Boden-tó - Balaton verseny" Br emlékérem az Osztrák Automobil Club és Királyi Magyar Automobil Club közös kiadásában, a Boden-tó és a Balaton közti verseny alkalmából, hátoldalán "FÜRTH WIEN VI" gyártói jelzéssel (70mm) T:1-

Rufpreis:
6 000 HUF
1937. H. A. E. EGER GYÖNGYÖSI CSILLAGTURA 1937 Br emlékérem (52x50mm) T:1-
30784.

1937. "H. A. E. EGER GYÖNGYÖSI CSILLAGTURA 1937" Br emlékérem (52x50mm) T:1-

Rufpreis:
1 800 HUF
1938. KAC (Kispesti Athletikai Club) 1938. IX. 11. Br díjérem zománcozott KAC címerrel, BERÁN N BPEST gyártói jelzés (60x40mm) T:2
30785.

1938. "KAC (Kispesti Athletikai Club) 1938. IX. 11." Br díjérem zománcozott KAC címerrel, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzés (60x40mm) T:2

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1939-1940. PSE 1899 (Postás Sport Egyesület) Br plakett Csillik Margit részére (2xkl) (55x46mm,80x55mm) márványtalpon + Sződy Szilárd (1878-1939) 1935-1936. Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése / Bajnoki Érem jelzett Ag díjérem LE beütéssel (2xklf) (29,47g, 29,61g/0.800/40mm) T:2
30786.

Rufpreis:
1 400 HUF
1940. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / IV. Csapatbajnokság 1938 ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2
30787.

1940. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / IV. Csapatbajnokság 1938" ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
1941. Ép testben ép lélek - Loden SC 1941. Br plakett angyalábrázolással (89x132mm) szürke márványtalapzaton (100x148x14mm) T:2,2-
30788.

1941. "Ép testben ép lélek - Loden SC 1941." Br plakett angyalábrázolással (89x132mm) szürke márványtalapzaton (100x148x14mm) T:2,2-

Rufpreis:
5 000 HUF
1941. JUHÁSZ ISTVÁN SERLEGMÉRKŐZÉS IV.díj GAMMA - H.T.I., DANUVIA - M.O.M. Zn labdarúgó díjérem eredeti dobozában, BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel (100x55mm) T:1-
30789.

1941. "JUHÁSZ ISTVÁN SERLEGMÉRKŐZÉS IV.díj GAMMA - H.T.I., DANUVIA - M.O.M." Zn labdarúgó díjérem eredeti dobozában, "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (100x55mm) T:1-

Rufpreis:
6 000 HUF
1941. SZORGALMAS MUNKÁÉRT 1941. V.L.E.A. Magyar Labdarúgók Szövetségének Br sport emlékplakettje, eredeti dobozában (79x55mm) T:1,1-
30790.

1941. "SZORGALMAS MUNKÁÉRT 1941. V.L.E.A." Magyar Labdarúgók Szövetségének Br sport emlékplakettje, eredeti dobozában (79x55mm) T:1,1-

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1942. RADVÁNY VÁNDORDÍJ III. Br labdarúgó díjérem eredeti dobozában (BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST VIII. CSOKONAI U. 8.) (40mm) T:1-
30791.

1942. "RADVÁNY VÁNDORDÍJ III." Br labdarúgó díjérem eredeti dobozában ("BOCZÁN KÁROLY BUDAPEST VIII. CSOKONAI U. 8.") (40mm) T:1-

Rufpreis:
6 000 HUF
1943. Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva Magasugrás női III. o. I. 1943 (40mm) + 1948. Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva Olympiai Válogató 1948. I., hátoldalon FONYÓ gyártói jelzéssel (51mm) T:2 kis patina
30792.

1943. "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Magasugrás női III. o. I. 1943" (40mm) + 1948. "Weiss Manfred Vállalatok Testedző Köre" kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "Olympiai Válogató 1948. I.", hátoldalon "FONYÓ" gyártói jelzéssel (51mm) T:2 kis patina

Rufpreis:
1 000 HUF
20

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF