Flohmarkt

Zahl der Lose: 263

2 pár, össz. 4 db rendszámtábla, magyar és német, kopásnyomokkal
11391.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fonott kosárban porcelán és üveg tárgyak, össz. 11 db, többek közt: Hollóházi hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm. Drasche porcelán cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, máz hibákkal, m: 7,5 cm. Royal Dux kutya pár, kézzel festett, jelzett, lepattanással az egyik kutya nyakörvén, h. 26 cm, m: 21 cm, stb, részben sérült
11392.

Rufpreis:
2 000 HUF
Porcelán és bolha tétel. Zsolnay tányér MSZMP lógóval, jelzett, alján repedésekkel, kopott, d: 23 cm + NDK villa MSZMP lógóval + 3 db fém kés
11393.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Vegyes konyhai eszköz tétel.Só- és borsszóró + befőttes üveg + szovjet fém kések és villák
11394.

Rufpreis:
800 HUF
Össz. 4 db rendszám (2 db magyar, 1 db svájci, 1 db német), kopásnyomokkal
11395.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
cca 1920-40 vasaló, vas és fa fogantyúval, Weiss Manfréd WM logóval, Budapest SzFV Gázművei tulajdona felirattal, fogantyú kissé laza, m: 16, h: 20 cm cm
11396.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szovjet retró elektromos szamovár, kábel nélkül, alján jelzett, m: 39 cm
11397.

Rufpreis:
1 000 HUF
BCE snooker dákó, két részben, eredeti tokjában, jó állapotban, h: 76 és 74 cm
11398.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Ion márkájú laptop tokok, 2 db, eredeti csomagolásban és dobozban, jó állapotban, 23,5x33 és 24x33,5 cm
11399.

Rufpreis:
2 000 HUF
Címeres Erdély falitányér, kézi faragás, jelzés nélkül, Vargyas vagy környéki munka, d: 27 cm
11400.

Rufpreis:
1 000 HUF
Afrikai húros hangszer. Sérült húrokkal.Nyomott mintákkal. Fa. 70 cm
11401.

Rufpreis:
1 000 HUF
Díszdoboz bornyitó eszközökkel, Dél-afrikai fehérborral
11402.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF