Foto

Zahl der Lose: 357

cca 1900-1933 6 db régi fotó, közte keményhátú műtermi fotók és fotólapok, 11x6,5 cm és 16,5x11 cm közötti méretekben
12167.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1946 8 db fotó a II. világháborúban nyugatra hurcolt HÉV kocsik hazahozatala utáni állapotukról, Rudolf Scholz fotói, hátuljukon felirat, 12x16,5 cm és 16,5x12 cm közötti méretekben
12168.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1950-1980 6 db hajózással kapcsolatos fotó, némelyik hátulján írással, 9x6 cm és 9x14 cm közötti méretekben
12169.

Rufpreis:
2 000 HUF
1904 Arad, Füleslabda szövetség országos bajnokságának győztes csapata. Hátoldalt feliratozott fotó. 12x9 cm   A századfordulón a legnépszerűbb csapatjáték a füleslabdázás volt. Száz évvel ezelőtt fektették le a szabályait, ami így szólt: ,,Olyan tömör, 2 kg-os, 25-30 cm átmérőjű bőrlabdával játsszák, amelyen bőrszalagból készült, bőr fogó, fül van. A szemben álló két, 10-10 tagból álló csapat tagjai az ellenfél kapuja felé dobják a labdát: ha a levegőben kapják el, akkor két kézzel, ha a földre esett, akkor a fülénél fogva továbbíthatják. Gólt akkor érnek el, ha az ellenfél kapuja fölött sikerül átdobniuk a labdát. Az a csapat győz, amely az előre megállapított idő alatt több gólt dob.
12170.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1890-1910 4 db keményhátú portré fotó soproni műtermekből (Rupprecht Mihály, Stagl Ferenc (2db), Brückner József), az egyik fotó széle vágott, 16x10 cm és 10x6 cm közötti méretben.
12171.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1987 6 db Közlekedési Múzeummal kapcsolatos fotó, hátuljukon felirattal, 9x14 cm és 11,5x17 cm közötti méretekben
12172.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1910 A M. Kir. Állami Uszó Dokk-ról készült fotó, hátulján felirattal, 17x11,5 cm
12173.

cca 1910 A "M. Kir. Állami Uszó Dokk"-ról készült fotó, hátulján felirattal, 17x11,5 cm

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1950-1960 10 db fotó a Fővárosi Autóbuszüzem dolgozóiról, némelyik hátulján felirattal, 8,5x12 cm és 9x14,5 cm közötti méretekben
12174.

Rufpreis:
4 000 HUF
3 előadó hölgy dedikált fotója? Várady Zsuzsa, Bistey Ilona, Szipál jelzett fotó 9x14 cm
12175.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1935 Mozgás- és mozdulatművészeti kompozíció, 1 db NEGATÍV, 4,8x3,5 cm
12176.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1870-1880 2 db hölgyeket ábrázoló keményhátú fotó, Koller budapesti műterméből, 10×6 cm
12177.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1880-1900 Hölgy műtermi portréja, keményhátú fotó Liederhoffer Vilmos budapesti műterméből, 11×6,5 cm
12178.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF