Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 39

31126.

Rufpreis:
1 000 HUF
31127.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kanada DN Olimpia emlékérem Cu-Ni (5db, 4xklf) T:1-,2 Canada ND Olympiad medallion Cu-Ni (5pcs, 4xdiff) C:AU,XF
31128.

Kanada DN "Olimpia" emlékérem Cu-Ni (5db, 4xklf) T:1-,2 Canada ND "Olympiad" medallion Cu-Ni (5pcs, 4xdiff) C:AU,XF

Rufpreis:
1 400 HUF
31129.

Rufpreis:
2 000 HUF
31130.

Rufpreis:
1 800 HUF
Nagy-Britannia 1862. Albert herceg / Londoni Világkiállítás ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (35,72g/41mm) T:2 /  Great Britain 1862. Prince Albert / International Exhibition of 1862 silver plated Br commemorative medal. Sign.: Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (35,72g/41mm) C:XF
31131.

Nagy-Britannia 1862. "Albert herceg / Londoni Világkiállítás" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (35,72g/41mm) T:2 / Great Britain 1862. "Prince Albert / International Exhibition of 1862" silver plated Br commemorative medal. Sign.: Szign.: Christian Schnitzspahn F. / Jacques Wiener (35,72g/41mm) C:XF

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
NDK ~1970. 12xklf Cu-Ni katonai emlékérem műanyag berakóban T:2- GDR ~1970. 12xdiff Cu-Ni military commemorative medal in coin holder C:VF
31132.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
31133.

Rufpreis:
800 HUF
Német Államok / Köln 1865. Általános mezőgazdasági kiállítás jelzetlen Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje) (36g/41mm) T:2 kis ph.,patina /  German States / Cologne 1865. International Agricultural Exhibition unmarked commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (36g/41mm) C:XF small edge error,patina
31134.

Német Államok / Köln 1865. "Általános mezőgazdasági kiállítás" jelzetlen Ag emlékérem (ANUGA kiállítás elődje) (36g/41mm) T:2 kis ph.,patina / German States / Cologne 1865. "International Agricultural Exhibition" unmarked commemorative Ag medallion (predecessor of ANUGA exhibition) (36g/41mm) C:XF small edge error,patina

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Német Birodalom ~1900. Sieben auf einen Streich Br plakett. Szign.: Hofner (70x73mm) T:1- German Empire ~1900. Sieben auf einen Streich Br plaque. Sign: Hofner (70x73mm) C:AU
31135.

Német Birodalom ~1900. "Sieben auf einen Streich" Br plakett. Szign.: Hofner (70x73mm) T:1- German Empire ~1900. "Sieben auf einen Streich" Br plaque. Sign: Hofner (70x73mm) C:AU

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Német Birodalom 1906. Rembrandt születésének 300. évfordulójára Br emlékplakett (39x51mm) T:2 German Empire 1906. 300th anniversary of the birth of Rembrandt Br plaque (39x51mm) C:XF
31136.

Német Birodalom 1906. "Rembrandt születésének 300. évfordulójára" Br emlékplakett (39x51mm) T:2 German Empire 1906. "300th anniversary of the birth of Rembrandt" Br plaque (39x51mm) C:XF

Rufpreis:
6 000 HUF
Németország 2001. Nagy hadi parádé 1998 jelzetlen Ag emlékérem (20,10g/40mm) T:1,1- (eredetileg PP) Germany 2001. Grossen Zapfenstreicht 1998 unmarked Ag commemorative medal (20,10g/40mm) C:UNC,AU (originally PP)
31137.

Németország 2001. "Nagy hadi parádé 1998" jelzetlen Ag emlékérem (20,10g/40mm) T:1,1- (eredetileg PP) Germany 2001. "Grossen Zapfenstreicht 1998" unmarked Ag commemorative medal (20,10g/40mm) C:UNC,AU (originally PP)

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF