Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 172

Palotás József (1947- ) DN Női akt csipkében Br plakett (86,5x109mm) T:1
30486.

Palotás József (1947- ) DN "Női akt csipkében" Br plakett (86,5x109mm) T:1

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly) egyoldalas, vert Br emlékérem (61mm) fa talapzatra rögzítve (77x101mm) T:1- Hungary 1935. CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Károly Schaffer) one-sided, struck Br commemorative medallion on wood. Sign.: Pál Pátzay (61mm/77x101mm) C:AU HPII 2066.
30487.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Pátzay Pál (1896-1979) DN Eötvös József 1813-1874 / Kelety Gusztáv 1834-1902 Br plakett (73mm) T:2-
30488.

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Eötvös József 1813-1874 / Kelety Gusztáv 1834-1902" Br plakett (73mm) T:2-

Rufpreis:
4 000 HUF
11
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (53,03g/51mm) T:1-  Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,03g/51mm) C:AU
30489.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (53,03g/51mm) T:1- Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (53,03g/51mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (54,20g/51mm) T:1-,2 apró ph. / Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (54,20g/51mm) C:AU,XF tiny edge error
30490.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (54,20g/51mm) T:1-,2 apró ph. / Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (54,20g/51mm) C:AU,XF tiny edge error

Rufpreis:
3 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1918. Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 / FELIX QUI POTUIT RERUM COGNOSCERE FELIX QUI QOUD AMAT DEFENDERE - CAUSAS - FORTITER AUDET kétoldalas Br emlékérem (70,5mm) T:1-
30491.

Reményi József (1887-1977) 1918. "Semmelweis Ignácz Fülöp 1818-1865 / FELIX QUI POTUIT RERUM COGNOSCERE FELIX QUI QOUD AMAT DEFENDERE - CAUSAS - FORTITER AUDET" kétoldalas Br emlékérem (70,5mm) T:1-

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Reményi József (1887-1977) 1927. Dr. Wenhardt Jánosnak központi igazgatósága emlékére - A közkórházak másodorvosai kétoldalas Br emlékérem (82,70g/60mm) T:2 / Hungary 1927. Dr. János Wenhardt Br commemorative medal. Sign: József Reményi (82,70g/60mm) C:XF HP 4439.
30492.

Reményi József (1887-1977) 1927. "Dr. Wenhardt Jánosnak központi igazgatósága emlékére - A közkórházak másodorvosai" kétoldalas Br emlékérem (82,70g/60mm) T:2 / Hungary 1927. "Dr. János Wenhardt" Br commemorative medal. Sign: József Reményi (82,70g/60mm) C:XF HP 4439.

Rufpreis:
6 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1937. A Nemzeti Színház 100 éves fennállásának emlékére / 1837-1937 Br emlékérem tokban (70mm) T:1- kis patina HPII 2290.
30493.

Reményi József (1887-1977) 1937. "A Nemzeti Színház 100 éves fennállásának emlékére / 1837-1937" Br emlékérem tokban (70mm) T:1- kis patina HPII 2290.

Rufpreis:
6 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1938. Labor Omnia Vincit Improbus / Emlékül a Magyar Királyi Iparügyi Miniszter Br emlékérem (72mm) T:1- kis patina  HPII 2292.
30494.

Reményi József (1887-1977) 1938. "Labor Omnia Vincit Improbus / Emlékül a Magyar Királyi Iparügyi Miniszter" Br emlékérem (72mm) T:1- kis patina HPII 2292.

Rufpreis:
4 000 HUF
10
Reményi József (1887-1977) 1955. Korányi Frigyes Emlékére - A Magyar TBC Orvosok / Salvus Aegroti Suprema Lex öntött, kétoldalas Br emlékérem (87mm) T:1
30495.

Reményi József (1887-1977) 1955. "Korányi Frigyes Emlékére - A Magyar TBC Orvosok / Salvus Aegroti Suprema Lex" öntött, kétoldalas Br emlékérem (87mm) T:1

Rufpreis:
5 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) 1978. Sopron Vasöntödéje / 45. Nemzetközi Öntőkongresszus Budapest 78 Br emlékérem (83mm) T:2
30496.

Renner Kálmán (1927-1994) 1978. "Sopron Vasöntödéje / 45. Nemzetközi Öntőkongresszus Budapest '78" Br emlékérem (83mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) DN Dr. Petz Aladár 1888-1956 / Győr-Moson-Sopron Megyei Közgyűlés Dr. Petz Aladár díja kétoldalas Br emlékérem (95mm) T:2
30497.

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Dr. Petz Aladár 1888-1956 / Győr-Moson-Sopron Megyei Közgyűlés Dr. Petz Aladár díja" kétoldalas Br emlékérem (95mm) T:2

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF