1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendje" aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (62mm) T:1
Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic" gold-plated, enamelled tombac decoration, unawarded piece (62mm) C:UNC
NMK 689.
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendje" aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (59,5mm) T:1
Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic" gold-plated, enamelled tombac decoration, unawarded piece (59,5mm) C:UNC
NMK 689.
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1
Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with service ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC
NMK: 715.
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1
Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration without ribbon. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:UNC
NMK: 715.
1978. "Magyar Népköztársaság Érdemrendje" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1-
Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic" enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with service ribbon C:AU
NMK 593.
1979. "A Magyar Népköztársaság Hőse" jelzetlen Au kitüntetés, nem adományozott példány (br.: 10,06g/31mm) T:1 Hungary 1979. "Hero of the Hungarian Peoples's Republic" Au decoration without hallmark, unawarded piece (gr.: 10,06g/31mm) C:UNC
NMK.: 716.
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel T:1-
1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original C:AU
NMK 720.
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-
Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" without ribbon C:AU
NMK 720.
1984. "A Magyar Népköztársaság Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években készült példány (40,5mm) T:1-
Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic" gilt, enamelled Br decoration without ribbon (40,5mm) C:AU
NMK 723.