https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 50

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ivan Olbracht: Vándorcirkusz. Helikon Kiskönyvek. Bp.,1971, Magyar Helikon. Illusztrálta Kondor Lajos. Számozott (1200/738.) példány. Kiadói egészbőr kötés, kopott és elszíneződött borítóval.
17321.

Ivan Olbracht: Vándorcirkusz. Helikon Kiskönyvek. Bp.,1971, Magyar Helikon. Illusztrálta Kondor Lajos. Számozott (1200/738.) példány. Kiadói egészbőr kötés, kopott és elszíneződött borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Deutsch-Englisches Wörterbuch. Leipzig, 1965, VEB Verlag Enzyklopädie Leipzig. Kaidói vászonkötés
17322.

Deutsch-Englisches Wörterbuch. Leipzig, 1965, VEB Verlag Enzyklopädie Leipzig. Kaidói vászonkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Eugeniusz Mroczko: Magyar-lengyel és lengyel magyar minimum-szótár. Slownik Minimum Wegiersko-Polski i Polsko-Wegierski. Warszawa, 1970, Wiedza Powszechna.
17323.

Eugeniusz Mroczko: Magyar-lengyel és lengyel magyar minimum-szótár. Slownik Minimum Wegiersko-Polski i Polsko-Wegierski. Warszawa, 1970, Wiedza Powszechna.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
La peleas de Jinks, Pixi y Dixi. Barcelona, 1970. Kiadói papírkötés, címlap félig kijár, kissé kopottas állapotban.
17324.

La peleas de Jinks, Pixi y Dixi. Barcelona, 1970. Kiadói papírkötés, címlap félig kijár, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Készült 500 példányban. Dunaújváros, Fejér megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17325.

Tolnai Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Készült 500 példányban. Dunaújváros, Fejér megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
3
Chemia dióhéjban. I. rész. Szervetlen chemia. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17326.

Chemia dióhéjban. I. rész. Szervetlen chemia. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Az ember élte sorsát... Nyomdászifik visszaemlékezései 1935-1945. Bp., 1983, Athenaeum. 300. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17327.

"Az ember élte sorsát..." Nyomdászifik visszaemlékezései 1935-1945. Bp., 1983, Athenaeum. 300. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, kopással
17328.

Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, kopással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Angol-magyar miniszótár/English-Hungarian Minidictionaries. Szerk.: Havas Lívia. Bp., 1973, Terra. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, laza fűzéssel, firkált borítóval.
17329.

Angol-magyar miniszótár/English-Hungarian Minidictionaries. Szerk.: Havas Lívia. Bp., 1973, Terra. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, laza fűzéssel, firkált borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Hűen az eskühöz. Képek a huszonöt éves munkásőrség történetéből. Bp.,1981., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, fém plakettel.
17330.

Hűen az eskühöz. Képek a huszonöt éves munkásőrség történetéből. Bp.,1981., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, fém plakettel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
6
Deutsch-Ungarisch/Német-Magyar miniszótár. Miniwörterbücher. Bp., 1973, Terra. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
17331.

Deutsch-Ungarisch/Német-Magyar miniszótár. Miniwörterbücher. Bp., 1973, Terra. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 2. A szabadságharc vezére, az ország kormányzója.1848-1978. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kopottas gerinccel. Számozott (650/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17332.

Kossuth Lajos. Monokról indult el. 2. A szabadságharc vezére, az ország kormányzója.1848-1978. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kopottas gerinccel. Számozott (650/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse