Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 36

16600.

Rufpreis:
8 000 HUF
Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében. Pécs, 1939, Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinccel
16601.

Rufpreis:
2 000 HUF
Breit József: Bonaparte 1797. évi hadjárata. Hadtörténelmi tanulmány. Bp., 1900., Márkus Samu, 47+1 p+1 t. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt. Érdekes névbejegyzéssel a címlapon.
16602.

Rufpreis:
2 000 HUF
Amtliches Unterrichtungsbuch über Erste Hilfe. Berlin 1944. Rotes Kreut. SS ajánlásokkal Kiadói papírkötésben
16603.

Rufpreis:
3 000 HUF
A mai háború 3 kötete: Wolff Schenke: A sárgák háborúja. Ford.: Székely Tibor.; Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.; Paolo Zappa: Kémek háborúja. Ford.: Balogh Barna.;   A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik gerince és kötése javított, újrakötött, a másik gerince javított, kissé kopott borítókkal.
16604.

Rufpreis:
2 000 HUF
A mai háború 3 kötete: (Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.; Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.; Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.; A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.
16605.

A mai háború 3 kötete: (Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.; Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.; Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.; A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.

Rufpreis:
2 000 HUF
16606.

Rufpreis:
1 600 HUF
Sára Sándor: Pergőtűz. A 2. magyar hadsereg pusztulása a Donnál. Bp., 1988. Tinódi. Első kiadás! Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16607.

Rufpreis:
1 000 HUF
Havay Sándor-Nádori László: A puskás sportlövészet módszertana. Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
16608.

Rufpreis:
1 000 HUF
Steve Crawford: Csatahajók és repülőgép-hordozók. Ford.: Veperdi András. Bp.,2000,Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó szennylap hiányos, sérült.
16609.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16610.

Rufpreis:
5 000 HUF
Nick Beale-Ferdinando DAmico-Gabriele Valentini: Az olaszországi légi háború. A tengelyhatalmi légierők története Róma felszabadításától a fegyverletételig. Ford.: Veréb András. 20. századi hadtörténet. Debrecen,2001,Hajja és Fiai. Kiadói karonált papírkötés.
16611.

Nick Beale-Ferdinando D'Amico-Gabriele Valentini: Az olaszországi légi háború. A tengelyhatalmi légierők története Róma felszabadításától a fegyverletételig. Ford.: Veréb András. 20. századi hadtörténet. Debrecen,2001,Hajja és Fiai. Kiadói karonált papírkötés.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF