https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 154

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hungaro-Polonica. Tanulmányok a magyar-lengyel történelmi és irodalmi kapcsolatok köréből. Szerk.: Kiss Gy. Csaba és Kovács István. Bp.,1986., MTA Irodalomtudományi Intézete. Kiadói kartonált papírkötés.
15746.

Hungaro-Polonica. Tanulmányok a magyar-lengyel történelmi és irodalmi kapcsolatok köréből. Szerk.: Kiss Gy. Csaba és Kovács István. Bp.,1986., MTA Irodalomtudományi Intézete. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Koroda Pál: Rákóczi élő tábora és az ellentábor. Bp., 1933. Hollósy János. Kiadói papírkötésben. 18p.
15747.

Koroda Pál: Rákóczi élő tábora és az ellentábor. Bp., 1933. Hollósy János. Kiadói papírkötésben. 18p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Klebelsberg Kunóné: Életutunk. Klebelsberg Kunóné visszaemlékezései. A bevezetőt írta, a szöveget jegyzetekkel ellátta és sajtó alá rendezte dr. Máriaföldy Márton. Bp., 1992., Kereszténydemokrata Néppárt. Kiadói papírkötés.
15748.

Klebelsberg Kunóné: Életutunk. Klebelsberg Kunóné visszaemlékezései. A bevezetőt írta, a szöveget jegyzetekkel ellátta és sajtó alá rendezte dr. Máriaföldy Márton. Bp., 1992., Kereszténydemokrata Néppárt. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Szenczei László: A magyar nép tragédiája. Kolozsvár, é.n., Minerva Rt. Kiadói papírkötésben, foltos, szakadt, firkált állapotban. 44p.
15749.

Szenczei László: A magyar nép tragédiája. Kolozsvár, é.n., Minerva Rt. Kiadói papírkötésben, foltos, szakadt, firkált állapotban. 44p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
5
Teleki Sándor: Emlékezzünk régiekről. Emlékezések és levelezés. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi: Csetri Elek. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés. A bevezető tanulmány és jegyzet író Csetri Elek dedikációjával.
15750.

Teleki Sándor: Emlékezzünk régiekről. Emlékezések és levelezés. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi: Csetri Elek. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés. A bevezető tanulmány és jegyzet író Csetri Elek dedikációjával.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban
15751.

Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Ölvedi Ignác: A budai vár és a debreceni csata. Bp., 1970, Zrínyi. Vászonkötésben, jó állapotban.
15752.

Ölvedi Ignác: A budai vár és a debreceni csata. Bp., 1970, Zrínyi. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
600 HUF
1,62
EUR
,
1,76
USD
Zahl der Gebote:
1
Bártfai Szabó László: Ghymesi Forgách Ferenc 1535-1577. Magyar Történeti Életrajzok. XX. évf. 1-2. füzet. Bp.,1904, Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos, laza, sérült fűzéssel, kötéssel, dohos.
15753.

Bártfai Szabó László: Ghymesi Forgách Ferenc 1535-1577. Magyar Történeti Életrajzok. XX. évf. 1-2. füzet. Bp.,1904, Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos, laza, sérült fűzéssel, kötéssel, dohos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Galántai József: Trianon és a kisebbségvédelem. A kisebbségvédelem nemzetközi jogrendjének kialakítása. 1919-1920. Bp.,1989,Maecenas. 2 színes térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
15754.

Galántai József: Trianon és a kisebbségvédelem. A kisebbségvédelem nemzetközi jogrendjének kialakítása. 1919-1920. Bp.,1989,Maecenas. 2 színes térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
3
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aranyozott vászonkötésben, foltos, kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15755.

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aranyozott vászonkötésben, foltos, kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Komlós János: Elárult ország. Bp., 1961., Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban,
15756.

Komlós János: Elárult ország. Bp., 1961., Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Bernd Naumann: Az Auschwitz-per. Beszámoló Mulka és társai vádlottaknak a frankfurti esküdbíróság előtt lefolyt bűnügyéről. Bp., 1966., Kossuth. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.
15757.

Bernd Naumann: Az Auschwitz-per. Beszámoló Mulka és társai vádlottaknak a frankfurti esküdbíróság előtt lefolyt bűnügyéről. Bp., 1966., Kossuth. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse