Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 133

16648.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Téli Kiállitás 1912/1913. Budapest, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Singer és Wolfner, 126 p. Későbbi műbőrkötés, az eredeti papír borító bekötve. Eredeti borítólap és azt követő két lap sarkaiban hiányos. Néhány kevés lapon ceruzás és tollas firkával.
16649.

Rufpreis:
1 200 HUF
9
Bálint Jenő: Benedek Péter földműves-festőművész. Mayer János M. Kir. Földművelésügyi miniszter, Kertész K. Róbert H.-államtitkár bevezetőivel. [Bp.], [1928], Faluszövetség, 1 t.+48 p.+8+16 sztl. lev. (képanyag)+ 1 mell. (levélfacsimile.) Fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
16650.

Rufpreis:
1 000 HUF
N. Pénzes Éva, Pogány Ö. Gábor: Mattioni Eszter kiállítása. Budapest 1977, április-június, Magyar Nemzeti Galéria. Mattioni Eszter (1902-1993) által aláírt és dátumozott! Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.
16651.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyar Nemzeti Galéria kiállítási katalógusai, 2 db: Aba-Novák emlékkiállítás (1962), színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Vaszary János emlékkiállítás (1961), utóbbi a katalógusból kimaradt művek jegyzékét is tartalmazza. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16652.

Rufpreis:
1 000 HUF
1950-1987 Rézkarcoló művészek alkotóközössége képes bibliográfia és katalógus
16653.

Rufpreis:
1 600 HUF
16654.

Rufpreis:
2 000 HUF
1917 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Tavaszi tárlat képes tárgymutatója. 1917. Összeáll.: Lesskó János. Bp., 1917., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
16655.

Rufpreis:
1 000 HUF
1930 Az 1930. évi tavaszi kiállítás képes tárgymutatója. Bp., 1930., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt.
16656.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp.,[1938.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
16657.

Rufpreis:
1 600 HUF
16658.

Rufpreis:
2 000 HUF
Zolnay Vilmos: A művészetek eredete. Bp.,2001,Holnap. Kiadói kartonált papírkötés.
16659.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF