Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

17589.

Rufpreis:
800 HUF
17590.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tóth Béla: Szálló ígék lexikona. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Szecessziós vászonkötés.
17591.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kalotaszeg - Kós Károly sztánai hetilapja. Kolozsvár-Sztána, 2018, Művelődés Egyesület - Szentimrei Alapítvány. Reprint. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17592.

Rufpreis:
1 200 HUF
17593.

Rufpreis:
1 000 HUF
17594.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nyírő József: Halhatatlan élet. Buenos Aires 1971. Editorial Transylvania. Sérült egészvászon kötésben.
17595.

Rufpreis:
1 200 HUF
17596.

Rufpreis:
2 000 HUF
Magyar és magyar vonatkozású röplapok, újságlapok, röpiratok az Országos Széchényi Könyvtárban, 1480-1718. Feuilles volantes, gazettes et pamphlets hongrois ou relatifs á la Hongrie, conservés a la Bibliothéque Nationale de Budapest. 1480-1718. Országos Széchényi Könyvtár XXVIII. Bp., 1948., Országos Széchényi Könyvtár, XXV+3+307 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17597.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kaljánamalla. Anangaranga, avagy a szerelmi játékok istenének színpada. Ford. Wojtilla Gyula. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1986, Medicina Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Fordította: Kiss Imre. Töreky Ferenc illusztrációival. Bp., 1987, Medicina. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17598.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyv tétel, 3 db: Szepes Mária: A mindennapi élet mágiája - a fény mágiája. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Szepes Mária: Smaragdtábla. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Szepes Mária: A vörös oroszlán. Bp., 1997, Édesvíz kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17599.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Vegyes könyv tétel, 3 db: Cally Hall: Drágakövek. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképveivel. Bp., 1994, Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés; Walter Schumann: Drágakő Biblia. Karl Hartmann fényképeivel. Bp., 1992, Glória Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Réthy Károly: Drágakövek és gyöngyök. II. bővített kiadás. Bp., 1993, Presztízs kiadó. Kiadói papírkötésben.
17600.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF