Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

17504.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17505.

Rufpreis:
1 000 HUF
Michael Ende: A végtelen történet. Fordította: Hárs Ernő. Bp.,1986, Árkádia. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült, borító foltos
17506.

Rufpreis:
1 200 HUF
17507.

Rufpreis:
1 200 HUF
Veres Péter: Szűk esztendő. Bp., 1942., Magyar Élet. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott gerinccel.
17508.

Rufpreis:
1 000 HUF
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Bp.,1958., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17509.

Rufpreis:
800 HUF
Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Bp., 1997, Háttér Kiadó. Az 1912-es kiadás (Békéscsaba, Tevan [Tevan Könyvtár 2-5.].) reprintje, az 1918-as kiadás borítójának felhasználásával. Bp., 1997., Háttér. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17510.

Rufpreis:
800 HUF
Vajthó László: Halhatatlan magyar irodalom. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17511.

Rufpreis:
800 HUF
Andrew Morton: Diana igaz története - saját szavaival. Bp.,1997., Talentum. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, enyhén sérült.
17512.

Rufpreis:
1 000 HUF
17513.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Platthy Jenő: Budapesttöl Tokyóig. Evansville,1994., FIPA of Unesco. Kiadói papírkötés.  Emigráns kiadás. Az elülső szennylapon: Platthy Jenő jókivánságaival.
17514.

Platthy Jenő: Budapesttöl Tokyóig. Evansville,1994., FIPA of Unesco. Kiadói papírkötés. Emigráns kiadás. Az elülső szennylapon: "Platthy Jenő jókivánságaival."

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Pilinszky János: Kráter. Összegyűjtött és új versek. Bp.,1981,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17515.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF