Plakat

Zahl der Lose: 38

cca 1936 Magyar testvérek! - a Nemzeti Szocialista Párt plakátja, restaurált, 48×64 cm
13143.

cca 1936 "Magyar testvérek!" - a Nemzeti Szocialista Párt plakátja, restaurált, 48×64 cm

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
1991 Simon György János/Jean-Georges Simon (1894-1968), Bp., OSZK, kétoldalas kiállítási plakát, a hátoldalán kétnyelvű ismertetővel (magyar-angol nyelven), 42x31 cm.
13144.

Rufpreis:
1 000 HUF
1920 Végh Gusztáv (1889-1973): Igazságot Magyarországnak, színes litografált, irredenta plakát, Bp., Légrády-ny., hajtásnyomokkal, szakadással, 57x41 cm.
13145.

Rufpreis:
3 000 HUF
27
1981 Vértes György Tojás (1956-): VMoto-Rock rockegyüttes (Demjén Ferenc,Menyhárt János,Herpai Sándor,Lerch István) plakátja, Magyar Média, Bp., Zrínyi-ny., hajtásnyomokkal, 58x84 cm
13146.

1981 Vértes György "Tojás" (1956-): V'Moto-Rock rockegyüttes (Demjén Ferenc,Menyhárt János,Herpai Sándor,Lerch István) plakátja, Magyar Média, Bp., Zrínyi-ny., hajtásnyomokkal, 58x84 cm

Rufpreis:
2 000 HUF
Termeljünk mákot! Reklám plakát. Bp., Herbária, Offset-ny., feltekerve, 67x48 cm
13147.

Rufpreis:
5 000 HUF
2008 Ducki Krzysztof (1957-): Re:Friss 2004-2007, Kogart kiállítási plakát, gyűrődéssel, felcsavarva, 98x68 cm.
13148.

Rufpreis:
3 000 HUF
1983-1984 2 db MÁV naptár-plakát. 1983 Előzzük meg a baleseteket, vasúti baleset-megelőzési plakát és naptár, Bp., MÁV-Vasutasok Szakszervezete,(Népszava-Offset-ny.), kisebb gyűrődésekkel és felületi sérülésekkel, felcsavarva, 40x58 cm. 1983, Mahir, Somogy m. nyomda, felcsavarva, 58x41 cm
13149.

1983-1984 2 db MÁV naptár-plakát. 1983 "Előzzük meg a baleseteket", vasúti baleset-megelőzési plakát és naptár, Bp., MÁV-Vasutasok Szakszervezete,(Népszava-Offset-ny.), kisebb gyűrődésekkel és felületi sérülésekkel, felcsavarva, 40x58 cm. 1983, Mahir, Somogy m. nyomda, felcsavarva, 58x41 cm

Rufpreis:
1 200 HUF
1989 Engesztelő 1956/89 dokumentumfilm plakát, rendezte: Schiffer Pál, 80x56 cm
13150.

Rufpreis:
1 200 HUF
1997 A jövő hírnöke, filmplakát, egy helyen lyukas, 96x64 cm.
13151.

Rufpreis:
1 200 HUF
1997 Lesz ez még így se, filmplakát, szakadt, 96x64 cm.
13152.

Rufpreis:
1 200 HUF
1997 Tudom mit tettél tavaly nyáron, filmplakát, a szélein gyűrődésekkel, szakadásokkal, 97x67 cm.
13153.

Rufpreis:
1 200 HUF
1997 Légörvény, filmplakát, 96x66cm
13154.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF