https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Landkarten

Zahl der Lose: 116

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nagy Lajos birodalma 1382-ben, készült: Posner Károly Lajos és Fia, 24×30 cm
12707.

Nagy Lajos birodalma 1382-ben, készült: Posner Károly Lajos és Fia, 24×30 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm
12708.

XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1870 Palesztina térképe, Jeruzsálemmel, és A tizenkét törzs vidékeinek átnézeti térképével, rotációs fametszet, körbevágott, 28x21 cm
12709.

cca 1870 Palesztina térképe, Jeruzsálemmel, és A tizenkét törzs vidékeinek átnézeti térképével, rotációs fametszet, körbevágott, 28x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1870 Magyar Korona országai és Galícia, körbevágott, hátoldalán javított, 20x26 cm
12710.

cca 1870 Magyar Korona országai és Galícia, körbevágott, hátoldalán javított, 20x26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1873 Europa politikai felosztásának térképe, körbevágott, a hátoldalán javított, 21x27 cm
12711.

cca 1873 Europa politikai felosztásának térképe, körbevágott, a hátoldalán javított, 21x27 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1700 A Luxemburgi Hercegség térképe, Ducatus Lutzenburgici Nova et Accurata cum Adjacentibus Provinciis et Omnibus Suis Regionibus. Delineatio per Iustinum Danckerts. Nagyméretű rézmetszet, díszes kartussal, szakadásokkal / Map of Grand Duchy of Luxemburg. Lerge etching, with tears. 50x58 cm
12712.

cca 1700 A Luxemburgi Hercegség térképe, Ducatus Lutzenburgici Nova et Accurata cum Adjacentibus Provinciis et Omnibus Suis Regionibus. Delineatio per Iustinum Danckerts. Nagyméretű rézmetszet, díszes kartussal, szakadásokkal / Map of Grand Duchy of Luxemburg. Lerge etching, with tears. 50x58 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
EUR
,
44,12
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de LIsle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, sérült, kis lyukakkal 47x59 cm
12713.

cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de L'Isle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, sérült, kis lyukakkal 47x59 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
5 db szigetekkel foglalkozó térkép (Madeira, Tenerife - El Teide, La Palma - Caldera de Taburiente, Samos, Guam)
12714.

5 db szigetekkel foglalkozó térkép (Madeira, Tenerife - El Teide, La Palma - Caldera de Taburiente, Samos, Guam)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1929 Balatonszemes térképe, 1: 10 000, kiadja: Magyar Kir. Állami Térképészet, 33×29 cm
12715.

1929 Balatonszemes térképe, 1: 10 000, kiadja: Magyar Kir. Állami Térképészet, 33×29 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
2
1970 Soroksári-Duna regionális vízminőségvédelmi terve, szennyvízelvezetés a Dunaág mentén. 1969 évi állapot. Tervezte: Fővárosi Mélyépítési tervező vállalat, 1:25 000, 28x199 cm, címlappal.
12716.

1970 Soroksári-Duna regionális vízminőségvédelmi terve, szennyvízelvezetés a Dunaág mentén. 1969 évi állapot. Tervezte: Fővárosi Mélyépítési tervező vállalat, 1:25 000, 28x199 cm, címlappal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
2
1980-1989 6 db National Geographic térkép (The Peoples Republic of China, Canadas Vacationlands, Texas, New England, Australia, Yellowstone)
12717.

1980-1989 6 db National Geographic térkép (The People's Republic of China, Canada's Vacationlands, Texas, New England, Australia, Yellowstone)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1950-1955 9 db National Geographic térkép (Western Europe, South America, Asia, stb.)
12718.

1950-1955 9 db National Geographic térkép (Western Europe, South America, Asia, stb.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse