Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 133

15714.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15715.

Rufpreis:
3 000 HUF
15716.

Rufpreis:
5 000 HUF
15717.

Rufpreis:
4 000 HUF
15718.

Rufpreis:
6 000 HUF
15719.

Rufpreis:
5 000 HUF
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. 1-3. köt. Rohbock Lajos illusztrációival. Bp., 1986, Európa, 295 p.+38 t.;432 p.+111 t.; 139 p.+38 t. Reprint kiadás. Kísérőfüzettel. Kiadói műbőr kötésben, kiadói szakadt kartontokban, jó állapotban.
15720.

Rufpreis:
5 000 HUF
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papírborítóval, egyébként jó állapotban
15721.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. I., III-V. kötet. (II. kötet hiányzik.) I. köt.: Történelem, 544 p., III. köt.: A magyar föld, 470 p., IV. köt.: Tudomány, irodalom, egyházi élet, 406 p., V. köt.: Művészet, sport, statisztika, 420 p. Bp., (1929), Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, az I. kötet elején Horthy Miklós képpel. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésekben, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, az I. kötet foltos.
15722.

Rufpreis:
5 000 HUF
Stanisław Poznański: Walka, śmierć, pamięć. 1939-1945. W dwudziestą rocznicę powstania. W warszawskim Getcie. 1943-1963. [Küzdelem, halál, emlék, 1939-1945. A varsói gettó felkelésének huszadik évfordulóján. A varsói gettóban. 1943-1963.] Warszawa, 1963., Rada Ochrony Pomników Walki i Męczeństwa. Lengyel nyelven. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval.
15723.

Rufpreis:
2 000 HUF
19
The late neolithic of the Tisza Region. A survey of recent excavations and their findings: Hódmezővásárhely-Gorzsa, Szegvár-Tűzköves, Öcsöd-Kovácshalom, Vésztő-Mágor, Berettyóújfalu-Herpály. Szerk.: Tálas László, Raczky Pál. Kiállítási katalógus. Bp.-Szolnok, 1987., Szolnok Megyei Múzeumok Igazgatósága.  Angol nyelven.Kiadói papírkötés, jó állapotban.   A régészeti szerkesztő, Raczky Pál (1950-) régész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
15724.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fraknói Vilmos: XI. Ince pápa és Magyarország fölszabadítása a török uralom alól. A Vatikáni Levéltár diplomatiai irományai alapján. Bp., 1886., Szent István-Társulat, 1 t.+6+267 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos lapokkal.
15725.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF