Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 145

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belül a gerincnél részben levált, első néhány lap kijár.
16722.

Rufpreis:
1 000 HUF
Till, Wolfgang - Weidner, Thomas: Typisch München! München, 2008. Kiadói kartonált kötés, szép állapotban. / hardback, good condition
16723.

Rufpreis:
1 800 HUF
Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei. Magyarország művészeti emlékei. I. köt. Bp., 1938, Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói félbőr sorozat-kötésben, kopott borítóval és gerinccel.
16724.

Rufpreis:
4 000 HUF
Székely András: Kós Károly. Budapest, 1979, Corvina, Offset és Játékkártya Nyomda, 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Kiadói illusztrált, papír mappában, magyar, angol, német és francia nyelven. Mappa szakadt, 1 db nyomat hiánnyal.
16725.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes nagy képzőművészeti kiállítási katalógus tétel: Derkovits, MNG, 1965, összeragadt lapokkal. Lesenyei Márta, 1962, firkált. Studio 72, ismeretlen által dedikált, firkált, Id. Szabó István, MNG, 1978. Máriási (Masznyik) Iván, 1982. IV. Magyar Képzőművészeti kiállítás, Műcsarnok, 1953. Vilt Tibor, 1986, Székesfehérvár, válogatott bibliográfiával mellékletként, ajándékozási sorokkal. Ujházi Péter, 1986, Székesfehérvár, műtárgyjegyzékkel mellékletként, ajándékozási sorokkal. Schmal Károly, Vigadó Galéria, 1997, 2 db. stb.
16726.

Rufpreis:
1 400 HUF
1929 Magyar Művészet 4 száma (V. évf. 1., 3-4.,6.) Szakadozott gerincekkel, 2 szám gerince elvált a borítótól, kijár.
16727.

Rufpreis:
1 200 HUF
Emlékkönyv. 70 éves az Országos Onkológiai Intézet. Szerk.: Szücs Gábor. Bp., 2006, Országos Onkológiai Intézet. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16728.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Garas Klára: Magyarországi festészet a XVIII. században. Magyarországi barokk festészet. II. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
16729.

Rufpreis:
1 800 HUF
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16730.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szebeni András: Arc tér képek az élvonalból. hn.,1996.,9S Műhely. Kiadói papírkötésben.
16731.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jürg Da Vaz: A semmi öröme. The joy of nothing. Szerk.: Fitz Péter. Ford.: Baranyai Edit. Bp.,1998., Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Magyar és német nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötésben.
16732.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tóth Ervin: Holló rajzai és akvarelljei. 1969, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, sérült papírborítóval, egyébként jó állapotban.
16733.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF