Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 77

Arató Gyula (1889-1969) 1948. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 1942 egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva Szamosi E. V. 1948. I. (50mm) T:1-,2 hátlapon patina
30804.

Rufpreis:
1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1912. A NEMZETI HAJÓS EGYLET 50-ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1862-1912 Br plakett (40x60mm) T:2
30805.

Berán Lajos (1882-1943) 1912. "A NEMZETI HAJÓS EGYLET 50-ÉVES FENNÁLLÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1862-1912" Br plakett (40x60mm) T:2

Rufpreis:
5 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1914. ÉBERSZ KÁROLYNAK A M. KIR. FÖLDMIVELÉSÜGYI MINISTERIUM SZÁMVEVŐSÉGE Br emlékérem (60mm) T:1- HP 1159
30806.

Berán Lajos (1882-1943) 1914. "ÉBERSZ KÁROLYNAK A M. KIR. FÖLDMIVELÉSÜGYI MINISTERIUM SZÁMVEVŐSÉGE" Br emlékérem (60mm) T:1- HP 1159

Rufpreis:
4 000 HUF
30807.

Rufpreis:
8 000 HUF
30808.

Rufpreis:
2 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1941. MAGYAR SÍ SZÖVETSÉG 1913-1938 / M. S. Sz. I. FÉNYKÉP KIÁLLITÁSA EMLÉKEZETÉRE 1941 Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel, eredeti tokban (49x40mm) T:2
30809.

Berán Lajos (1882-1943) 1941. "MAGYAR SÍ SZÖVETSÉG 1913-1938 / M. S. Sz. I. FÉNYKÉP KIÁLLITÁSA EMLÉKEZETÉRE 1941" Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (49x40mm) T:2

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Berán Lajos (1882-1943) 1937 Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes Ag sport emlékérem, hátoldalon gravírozva XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1937 FÉRFI PÁROS valamint BERÁN N BPEST gyártói jelzés és BN beütős jelzés (49,82g/51mm) T:1-,2 patina
30810.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Berán Lajos (1882-1943) DN Br plakett (38x61mm), a Ferencvárosi Torna Club zománcozott címere (14mm) és Jub[ileumi] toronyugrás férfi I. díj 1949 Br lemezplakett (45x16mm) Ludvig BP gyártói jelzéssel, márványtalapzatra erősítve (72x130x16mm) T:2
30811.

Berán Lajos (1882-1943) DN Br plakett (38x61mm), a Ferencvárosi Torna Club zománcozott címere (14mm) és "Jub[ileumi] toronyugrás férfi I. díj 1949" Br lemezplakett (45x16mm) "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, márványtalapzatra erősítve (72x130x16mm) T:2

Rufpreis:
4 000 HUF
Berán Nándor (1889-1965) 1943. HEGYI SZT. BERNÁT NAGYVÁNDORDIJAS SIVERSENY / III. KATEGORIA II. DIJA jelzetlen Ag díjérem (43mm/27,41g) T:2
30812.

Berán Nándor (1889-1965) 1943. "HEGYI SZT. BERNÁT NAGYVÁNDORDIJAS SIVERSENY / III. KATEGORIA II. DIJA" jelzetlen Ag díjérem (43mm/27,41g) T:2

Rufpreis:
5 000 HUF
Dobi Oláh István (Paulo) (1890-1944) DN DEBRECENI IPARTESTÜLET 1899 ezüstözött Br érem (60mm) T:2-
30813.

Dobi Oláh István (Paulo) (1890-1944) DN "DEBRECENI IPARTESTÜLET 1899" ezüstözött Br érem (60mm) T:2-

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Fábri Ignác ~1930-1940. Magyar Athletikai Club a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló Br plakett (49x81mm) T:1- HP 2150.
30814.

Fábri Ignác ~1930-1940. "Magyar Athletikai Club" a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló Br plakett (49x81mm) T:1- HP 2150.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. Pécsi Athletikai Club 50 éves aranyozott Br érem, peremén LUDVIG BUDAPEST gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, LUDVIG BUDAPEST makers mark on the edge (61mm) T:XF
30815.

Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves" aranyozott Br érem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Alice Gosztonyi (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club 50 éves gilded Br medal, "LUDVIG BUDAPEST" makers mark on the edge (61mm) T:XF

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF