https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 132

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Goda Gábor: A fasizmus hazugságai. Bp.,1945, Officina, 60+4 p. Kiadói papírkötés.
15792.

Goda Gábor: A fasizmus hazugságai. Bp.,1945, Officina, 60+4 p. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
1
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15793.

Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Boros Géza: Emlékművek 56-nak. Bp., 1997, 1956-os Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.
15794.

Boros Géza: Emlékművek '56-nak. Bp., 1997, 1956-os Intézet. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
A.T. White: Elsüllyedt világok. Bp., 1950, Dante. Félvászon-kötés.
15795.

A.T. White: Elsüllyedt világok. Bp., 1950, Dante. Félvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Budapest, 1992, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15796.

Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Budapest, 1992, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája I-V. kötet. Bp., 1990-1999, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban és Kiadói kartonált papírkötés. KÉt kötet papír védőborítóval. Jó állapotban.
16500.

Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája I-V. kötet. Bp., 1990-1999, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban és Kiadói kartonált papírkötés. KÉt kötet papír védőborítóval. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
EUR
,
76,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Csengery Antal: Történeti tanúlmányok és jellemrajzok. 1. kötet Pest, 1870. Ráth Mór. 1 t. (a szerző fényképe), IV l. 1 sztl. lev. 409 l.; Kiadói enyhén sérült egészvászon kötésben.
16502.

Csengery Antal: Történeti tanúlmányok és jellemrajzok. 1. kötet Pest, 1870. Ráth Mór. 1 t. (a szerző fényképe), IV l. 1 sztl. lev. 409 l.; Kiadói enyhén sérült egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Szemere Bertalan levelei. (1849-1862). Bp.,1873, Ráth Mór, 310 p. Második, jutányos kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Chudovszky Móric főorvos, igazgató névbejegyzésével, és névbélyegzőjével.
16503.

Szemere Bertalan levelei. (1849-1862). Bp.,1873, Ráth Mór, 310 p. Második, jutányos kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Chudovszky Móric főorvos, igazgató névbejegyzésével, és névbélyegzőjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar vitorlázórepülés képes története 1929-1999. Összeállította Mitter Imre. Bp., 1999, 3,14 L Kft. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Az összeállító, Mitter Imre dedikációjával, dátumozva.
16507.

A magyar vitorlázórepülés képes története 1929-1999. Összeállította Mitter Imre. Bp., 1999, 3,14 L Kft. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Az összeállító, Mitter Imre dedikációjával, dátumozva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Szokoly Viktor: Mexiko Miksa császárig. Különösen ős- és ujabbkori története, államszervezete, azték müveltségi története s különböző népfajaira vonatkozólag. Báró Müller J. W., Prescott William H., Armin Th. s mások nyomán közli ~. Négy részben. (Tiz különnyomatú képpel.) Pest, 1866. Emich. 1t.+VII+(1)+364p.+9t . Kiadói papírkötésben, fűzés szétvált, hátsó borító hiányzik, első sérült
16509.

Szokoly Viktor: Mexiko Miksa császárig. Különösen ős- és ujabbkori története, államszervezete, azték müveltségi története s különböző népfajaira vonatkozólag. Báró Müller J. W., Prescott William H., Armin Th. s mások nyomán közli ~. Négy részben. (Tiz különnyomatú képpel.) Pest, 1866. Emich. 1t.+VII+(1)+364p.+9t . Kiadói papírkötésben, fűzés szétvált, hátsó borító hiányzik, első sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyarországi vas- és fémmunkások központi szövetségének története. Szerk.: Demeter Józsefné, Szepesi Ferenc. Bp.,1990, Szakszervezetek Elméleti Kutató Intézete. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16511.

A magyarországi vas- és fémmunkások központi szövetségének története. Szerk.: Demeter Józsefné, Szepesi Ferenc. Bp.,1990, Szakszervezetek Elméleti Kutató Intézete. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
16513.

Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse