Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 121

Dr. Kubassek János (szerk.): Érdi krónika. Érd természeti képe, múltja és lakói. Érd, 2000, Érd város Önkormányzata. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16643.

Rufpreis:
1 200 HUF
16645.

Rufpreis:
3 000 HUF
Cunhal, Alvaro: Börtönrajzok. Bp., 1978, Corvina - Editorial Avante. 25 rajz reprodukciója, foltos papír mappában, Teljes!
16646.

Rufpreis:
1 600 HUF
Csigó László, Földes Mária: Magyar katolikus templomok. Bp., 2000, Anno Kiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16647.

Rufpreis:
1 000 HUF
Széchényi és kora. Emlékkiállítás katalógus.Tájak-Korok-Múzeumok Könyvtára 3. sz. Bp., 1991., Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16648.

Rufpreis:
1 400 HUF
3 db művészeti könyv. Balogh Ferenc: Debreczeni László, Bukarest, 1983, Kriterion, kartonált vászonkötés, kiadó, enyhén szakadt papír védőborítóval. Loretta Santini: Vatikan Stadt, Narni, T5erni, 1980, színes fotókkal illusztrált, kiadói ragasztott papírkötés. Székely András: Munkácsy, Budapest, 1987, Corvina, 2. kiadás, vászonkötés, kiadói papírborítóval, foltos és enyhén dohos.
16649.

Rufpreis:
1 000 HUF
Németh Pálné: Sárközi, sióagárdi, Kapos menti hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói papírmappa, szakadt, kissé sérült mappában.
16650.

Rufpreis:
1 000 HUF
Henri Stierlin: Katedrálisok, templomok, és mecsetek. Ford.: Burján Mónika. Bp., 2006., Scolar. Kiadói kartonált papírkötés.
16651.

Rufpreis:
1 000 HUF
Huyghe, René: Gauguin. Paris, 1967, Flammarion. Kiadói félbőr kötés, jó állapotban, francia nyelven.
16652.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bényi László: Paál László (1846-1879). 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16653.

Rufpreis:
800 HUF
Vadon József: Magyaros öltözet. 100 ruhaterv. Glatz Oszkár és vitéz Spolarich László fejtegetései. Bp., Stephaneum Nyomda. 54 p. Glatz Oszkár (1872-1958) festőművész, főiskolai tanár 2 oldalas írásával. Kiadói papírkötés, megviselt borítóval, erősen sérült és hiányos gerinccel, néhány lap minimális és egy nagyobb szakadással. Címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és ajándékozási sorokkal. + Színes divatrajz, jelzés nélkül, ceruza, pauszpapír, gyűrődéssel.
16654.

Rufpreis:
1 400 HUF
16655.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF