Werbungen

Zahl der Lose: 112

3 db régi Szövetkezeti és Hangya doboz fedéllel, kopottak: 1 db Szent István Szövetkezeti Karamella fa doboz, gazdag, díszes népies illusztrációval, 16x23x11 cm. 1 db Hangya tea szalon keverék illusztrált fém doboz, 7,5x10x7 cm. 1 db Hangya valódi szegedi édes-nemes paprika illusztrált, fém doboz, m: 9 cm.
12613.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1930-1940 Corvin boríték és levélpapír, Mátyás királlyal illusztrált, címeres kartondobozban, 25x17x6 cm + ca. 48 db névjegyboríték kartondobozban.
12614.

Rufpreis:
2 000 HUF
2 db Stühmer fémdoboz: 1 db illusztrált Stühmer Ropp (nápolyi), fedéllel, kopott, 16x21x7 cm. 1 db illusztrált Stühmer E kakaó henger alakú doboz, m: 20,5 cm, d: 12 cm.
12615.

Rufpreis:
4 000 HUF
5 db klf. régi papír szivarkás doboz: Memphis, Stambul, Coronitas, Opera, Balaton. Fedél belsején magyar nevezetességek illusztrációival (Halászbástya, Tihany stb.), kopott állapotban.
12616.

Rufpreis:
3 000 HUF
12617.

Rufpreis:
3 000 HUF
6 db klf. Szövetkezeti és Hangya tétel: Óra, nem jár, kopott állapotban. Hangya szódabikarbóna, Albertfalva papír doboz tartalommal. Apolló Aranybronz, Albertfalva papír doboz. Tejkrém szappan, kisméretű papír doboz szappannal. A Hangya zsebnaptára, 1925, elején beragasztott Sorsjegyutalvány Ujságírók kórháza javára 2000 kor. bélyeggel, irredenta szöveggel (Hiszek egy...), sok bejegyzéssel. A Hangya zsebnaptár1944, bejegyzés nélkül, kijáró lapokkal.
12618.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
8 db klf. régi Gem- és tűzőgépkapocs doboz (Schuler, Uhu, Studium Derby). Egy kivételével mind tartalommal, részben jó, részben kopott állapotban.
12619.

Rufpreis:
2 000 HUF
2 db régi hosszúkás formájú Franck kávés fém doboz fedéllel, népies-florális illusztrációval, fedél belsejében Franck logóval, kopott, m: 10 cm. 1 db Franck cikóriakávé íz-szín-zamat illusztrált reklámlap, 1948-ban postázva, BNV a nép ipara, a nép ereje bélyegzővel. 2 db kihajtható Franck-Kathreiner malátakávé reklám, kívül különböző illusztrációval. Litográfia, papír, Seidner Lit, Bp. Cca 1943, enyhén foltos. 1 db Igyunk magyar kávét! Franck reklám, papír, Korvin testv., Bp..
12620.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1980-1990 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Délpesti Áfész, Comex, John Player, Centrum, Masterfil
12621.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1980-1990 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Shell, Vianova, Malév, Skála, Rifle
12622.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1980 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Vegeta, Ambrusné, Rifle, Sopiana, Gyöngy üdítő
12623.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1980 5 db Retro műanyag reklámszatyor hibátlan állapotban, Mokka, Coopturist, Fókusz, Masterfil, Délpesti Áfész
12624.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF