Foto

Zahl der Lose: 315

cca 1905 Hölgyportré, kartonra kasírozott fotó Apfel Otto L. műterméből, 14,5×10 cm
12502.

Rufpreis:
2 000 HUF
1930 Tabán, Virág Benedek utca 3., kézzel kifestett fotó, kartonra ragasztva, 20,5×14,5 cm
12503.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Teherautók vegyes tétele, eltérő időpontokban és különféle helyszíneken készült 7 db vintage fotó, 4,5x3,5 cm és 17x24 cm között
12504.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1980 Kawasaki (S1 ?) 250 motor fotója, sérülésekkel, a hátoldalán javított, 23x28 cm
12505.

Rufpreis:
1 400 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Életképek, 3 db kemény táblára kasírozott fotó, feliratozva, aláírva, felületükön karcolásokkal, 19,5×30 cm
12506.

Rufpreis:
1 600 HUF
1914 Gyékényes, mulatozó társaság kartonon 29x22 cm
12507.

Rufpreis:
1 400 HUF
12508.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1900 Arad, Ravasz Imre és Weisz Hugó fényképészek műtermében készült, 2 db vintage fotó, 11x11 cm és 24,6x13 cm (a nagyobb kép sarkán sérülés)
12509.

Rufpreis:
2 000 HUF
Őzsuta gidáival, természetfotó kartonra ragasztva, karton foltos, 17,5×23,5 cm
12510.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1910-48 össz. 12 db portré, életkép, esküvői és egyéb keményhátú vagy kartonra ragasztott fotó. 2 db esküvői életkép, Schäffer Gy. budapesti műterméből, aláírt (Schäffer 932) és hátoldalán pecséttel jelzett, jó állapotban. 1 db férfi asztaltársaság, hátoldalán dátumozott (931.III.9.) és Tőry Ferenc fotóriporter pecsétjével jelzett, szakadással. 1 db portré házaspárról, hátoldalán feliratozott (Sidon Gyula és felesége, Elsa), Rónai Dénes (1875-1964) fényképész aláírásával, firkált. 1 db iskolai osztály képe kislányokkal. Többségében kopott és foltos, részben ragasztás nyomaival. 14x19,5 cm és 24x17,5 cm közötti méretekben
12511.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1890-1950 össz. kb. 80 db gyerek és felnőtt portré valamint csoport- és életkép, fotó vászonkötésű albumba ragasztva: 2 db keményhátú fotó Magyar Királyi Állmavasutak szárazpecséttel, egyik Klösz György műterméből. 1 db portré kisfiúról és kislányról, Szárszó 910.VIII.7. dátummal. 3 db kislány portré népviseletben, Részben kopott és foltos állapotban, 5x4 és 17x22,5 cm közötti méretekben.
12512.

Rufpreis:
2 000 HUF
1926 Az 1926 évi Országos Vas és Gépipari kiállításon kitüntetve: Aranyéremmel, Kajtár Lajos lakatosáru és vasszerkezeti gyár, fotó kartonon Hollós budapesti műterméből, karton szakadt, fotó foltos, 10,5x14,5 cm
12513.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF