Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 52

DN VIII. Henrik 1509-1547 Br emlékérem T:2, lyuk ND Henry VIII 1509-1547 Br commemorative medallion C:XF hole
31259.

DN "VIII. Henrik 1509-1547" Br emlékérem T:2, lyuk ND "Henry VIII 1509-1547" Br commemorative medallion C:XF hole

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
DN 1834 Tobacco Workers Union tagsági zománcozott sárgaréz jelvény fa talpon (26mm) T:1- ND 1834 Tobacco Workers Union brass enamelled membership badge on wooden base (26mm) C:AU
31260.

DN "1834 Tobacco Workers Union" tagsági zománcozott sárgaréz jelvény fa talpon (26mm) T:1- ND "1834 Tobacco Workers Union" brass enamelled membership badge on wooden base (26mm) C:AU

Rufpreis:
1 600 HUF
Olaszország 1985. 150 Anniversario della nascita di Giosue Carducci 1835-1985 / Comune di Castagneto Carducci Ag emlékérem (24,21g/0.986/36mm) dísztokban, olasz nyelvű tanúsítvánnyal. Művész: Ettore Frapiccini. T:1 Italy 1985. 150 Anniversario della nascita di Giosue Carducci 1835-1985 / Comune di Castagneto Carducci Ag commemorative medallion (24,21g/0.986/36mm) in case, with italian certificate. Author: Ettore Frapiccini T:UNC
31261.

Olaszország 1985. "150 Anniversario della nascita di Giosue Carducci 1835-1985 / Comune di Castagneto Carducci " Ag emlékérem (24,21g/0.986/36mm) dísztokban, olasz nyelvű tanúsítvánnyal. Művész: Ettore Frapiccini. T:1 Italy 1985. "150 Anniversario della nascita di Giosue Carducci 1835-1985 / Comune di Castagneto Carducci " Ag commemorative medallion (24,21g/0.986/36mm) in case, with italian certificate. Author: Ettore Frapiccini T:UNC

Rufpreis:
6 000 HUF
31262.

Rufpreis:
2 000 HUF
31263.

Rufpreis:
4 000 HUF
31264.

Rufpreis:
1 200 HUF
Franciaország / Második Császárság 1856. Napóleon Lajos születése Ag zseton. Szign.: Caqué (2,09g/15mm) T:1- patina /  France / Second Empire 1856. Birth of Louis-Napoleon Ag jeton. Sign.: Caqué (2,09g/15mm) C:AU patina
31265.

Rufpreis:
4 000 HUF
31266.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
31267.

Rufpreis:
1 400 HUF
Lengyelország 1983. II. János Pál pápa Br. emlékérem dísztokban T:1  Poland 1983. Pope John Paul II Br. medallion in case C:Unc
31268.

Lengyelország 1983. "II. János Pál pápa" Br. emlékérem dísztokban T:1 Poland 1983. "Pope John Paul II" Br. medallion in case C:Unc

Rufpreis:
1 600 HUF
Német Birodalom ~1910. Szifilisz ellenszerének felfedezése - Paul Ehrlich, Sahachiro Hata kétoldalas Br emlékérem EHRLICH - HATA / PER ASPERA AD ASTRA. Szign.: Franz Kounitzky (64mm) T:2 / German Empire ~1910. Treating the Syphilis - Paul Ehrlich, Sahachiro Hata double-sided Br commemorative medallion EHRLICH - HATA / PER ASPERA - AD ASTRA Sign.: Franz Kounitzky (64mm) C:XF
31269.

Német Birodalom ~1910. Szifilisz ellenszerének felfedezése - Paul Ehrlich, Sahachiro Hata kétoldalas Br emlékérem "EHRLICH - HATA / PER ASPERA AD ASTRA". Szign.: Franz Kounitzky (64mm) T:2 / German Empire ~1910. Treating the Syphilis - Paul Ehrlich, Sahachiro Hata double-sided Br commemorative medallion "EHRLICH - HATA / PER ASPERA - AD ASTRA" Sign.: Franz Kounitzky (64mm) C:XF

Rufpreis:
8 000 HUF
19
Német Birodalom 1914. Isten velünk van Br propaganda plakett. Szign.: Mayer (60mm) T:1-,2 ph German Empire 1914. GOTT MIT UNS / ER HILFT DIR DURCH=DARUM HINDURCH=DEIN GOTT IST DEINE BURG Br propaganda medallion. Sign.: Mayer (60mm) C:AU,XF edge error
31270.

Német Birodalom 1914. "Isten velünk van" Br propaganda plakett. Szign.: Mayer (60mm) T:1-,2 ph German Empire 1914. "GOTT MIT UNS / ER HILFT DIR DURCH=DARUM HINDURCH=DEIN GOTT IST DEINE BURG" Br propaganda medallion. Sign.: Mayer (60mm) C:AU,XF edge error

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF