Flohmarkt

Zahl der Lose: 317

Korall nyaklánc, dobozban, h: 40 cm
11480.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
20
cca 1862 Dr Fabers k.k. a priv. Fabrikate, spezifische Mundseife, fogporos (mundseife) fa dobozka, (Dr. Karl Maria Faber, I. Miksa mexikói császár fogorvosa), kopott, benne egészen kevés tartalommal, d: 6,5 cm, m: 3.5 cm
11481.

cca 1862 Dr Faber's k.k. a priv. Fabrikate, spezifische Mundseife, fogporos ('mundseife') fa dobozka, (Dr. Karl Maria Faber, I. Miksa mexikói császár fogorvosa), kopott, benne egészen kevés tartalommal, d: 6,5 cm, m: 3.5 cm

Rufpreis:
3 000 HUF
Kő figurális szobrocska, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 16 cm
11482.

Rufpreis:
1 000 HUF
16
Mini citera fából 20 cm
11483.

Mini citera fából 20 cm

Rufpreis:
1 200 HUF
Pisztoly formájú fém öngyújtó, gáz nélkül, hossza 14 cm.
11484.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bronz csengő, m: 6 cm
11485.

Bronz csengő, m: 6 cm

Rufpreis:
2 000 HUF
Mont Blanc bőr irattárca, kis sérüléssel, 11×18 cm
11486.

Rufpreis:
2 000 HUF
Aranyszínű, gyöngyökkel díszített nyakék + sárkányos fém kitűző
11487.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Régi fém diótörő, h: 15 cm
11488.

Régi fém diótörő, h: 15 cm

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Kút Jézus fejjel, falra akasztható emléktárgy, fa alapon fém plasztikus rátétekkel, kút laza. hátoldalán ajándékozási sorokkal 1952-ből.
11489.

Rufpreis:
1 000 HUF
Festett fa maszkszerű fej lyukkal, cérna hajjal, jelzés nélkül, kis kopásokkal, 13x8 cm
11490.

Rufpreis:
1 000 HUF
Arany színű öngyújtó, nem működik, Diamant Switzerland feliratú dobozban
11491.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF