https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Technik

Zahl der Lose: 44

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gondolat zsebkönyvek 4 db: kardeván Péter: A földrengések és előrejelzésük, Barcza Szabolcs: A csillagok élete. Filep-Bereznai: A számírás története. Kalmár Péter: A kétezer éves papír.
17194.

Gondolat zsebkönyvek 4 db: kardeván Péter: A földrengések és előrejelzésük, Barcza Szabolcs: A csillagok élete. Filep-Bereznai: A számírás története. Kalmár Péter: A kétezer éves papír.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Ipari szakkönyvár 2 kötete:  Vízvezetékszerelés I-III. kötet. (Egy kötetben.) Összeállította: Magyar Központifűtés-, Gáz- és, Vízvezetékszerelő Vállalkozók Egyesülete. Ipari szakkönyvár. 3. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.),110+109+110+2 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.    Gázszerelés. Gázszerelési ismeretek. Összeállították: Budapest Székesfőváros Gázművei. Ipari szakkönyvár. 6-7. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 116 p.+ 2 t. Kiadói félvászon-kötés, hiányos, sérült gerinccel.
17195.

Ipari szakkönyvár 2 kötete: Vízvezetékszerelés I-III. kötet. (Egy kötetben.) Összeállította: Magyar Központifűtés-, Gáz- és, Vízvezetékszerelő Vállalkozók Egyesülete. Ipari szakkönyvár. 3. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.),110+109+110+2 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel. Gázszerelés. Gázszerelési ismeretek. Összeállították: Budapest Székesfőváros Gázművei. Ipari szakkönyvár. 6-7. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 116 p.+ 2 t. Kiadói félvászon-kötés, hiányos, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Némethy Károly: Földrajz. II. és III. kötet: Az öt világrész. A középiskolák és felsőbb leányiskolák használatára. Bp.,1902, Stephaneum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17196.

Némethy Károly: Földrajz. II. és III. kötet: Az öt világrész. A középiskolák és felsőbb leányiskolák használatára. Bp.,1902, Stephaneum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben.
17197.

Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval
17198.

Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
17199.

O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Somoskői Ernő: Élethű versenyhajómodellek építése. Bp.,1984, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17200.

Somoskői Ernő: Élethű versenyhajómodellek építése. Bp.,1984, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17201.

Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
17202.

Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval.
17203.

Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar izzólámpaipar szolgálatában. Millner Tivadar munkássága. Millner Tivadar által DEDIKÁLT! Bp., 1969. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17204.

A magyar izzólámpaipar szolgálatában. Millner Tivadar munkássága. Millner Tivadar által DEDIKÁLT! Bp., 1969. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Bp., 1984, ÁKV. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés, kopott gerinccel, foltos lapélekkel.
17205.

Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Bp., 1984, ÁKV. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés, kopott gerinccel, foltos lapélekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
3

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse