Porzellan

Zahl der Lose: 107

Herendi indiai kosár mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 cm, m: 13,5 cm
11260.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Herendi tétel, össz 3 db: 2 db Herendi petrezselyem mintás csésze alj, kézzel festett, jelzett, egyiken kopásnyomokkal, másik alján repedésekkel, d: 11,5 cm. 1 db Herendi rózsa mintás csésze, kézzel festett, jelzett, erősen sérült, repedt, m: 8,5 cm.
11261.

Rufpreis:
2 000 HUF
Herendi csipkebogyós süteményes készlet: 6 db kézzel festett tányér, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19 cm. 1 db tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
11262.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
4 db Herendi petrezselyem mintás csésze, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 6,5 cm. 2 db hozzá illő Herendi petrezselyem mintás csésze alj, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2 db csészékhez nem illő Herendi petrezselyem mintás alj, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal.
11263.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11264.

Rufpreis:
800 HUF
Hollóházi porcelán mokkás csészék csészealjakkal, jelzettek, kis kopásnyomokkal, 6+6 db
11265.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hollóházi porcelán virágmintás aufsatz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 30 cm, m: 15 cm
11266.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hollóházi porcelán agár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm
11267.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hollóházi porcelán retró mokkás készlet, matricás, jelzett klf. színben: 6 csésze aljjal, egyik hibás, csésze: h: 4,5 cm, alátét d: 11 cm
11268.

Rufpreis:
2 000 HUF
11269.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
3 db porcelán kiöntő, levonóképes díszítéssel, jelzés nélkül, egyiken Hradschin felirattal, egyik hibátlan, másik kettő lepattanásokkal, m: 12, 13 és 14 cm
11270.

Rufpreis:
2 000 HUF
Royal Dux porcelán őz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm, h:28 cm
11271.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF