Musik, Noten

Zahl der Lose: 28

Ludwig van Beethoven: Zongoraszonáták. I-III. köt. Ujjrenddel, az ékesítések kivitelezésével, frazeálással, pedáljelekkel és egyéb jegyzetekkel ellátta: Weiner Leó. Bp.,1959-1971 ,Editio Musica. Magyar, német és angol nyelven. Papírkötésben, az első kötet fűzése laza, sérült.
13128.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1850-1890 Ferd. Beyer: Ecole préliminaire de piano a lusage des éleves de lâge le plus tendre Mayence, é. n., B. Schotts Söhne. 67 p. 1 Litografált képpel Félbőrkötés. Francia és német nyelven, kotta kezdő zongorázóknak. Több lap szakadt, részben ragasztott és restaurált.
13129.

cca 1850-1890 Ferd. Beyer: Ecole préliminaire de piano a l'usage des éleves de l'âge le plus tendre Mayence, é. n., B. Schott's Söhne. 67 p. 1 Litografált képpel Félbőrkötés. Francia és német nyelven, kotta kezdő zongorázóknak. Több lap szakadt, részben ragasztott és restaurált.

Rufpreis:
1 000 HUF
J. S. Bach: Das Wohltemperierte klavier. I-II. 48 preludium és fuga fokozatos összeállításban, ujjrenddel, előadási jelekkel, és jegyzetekkel: Bartók Béla. Bp.,1973, Editio Musica. Magyar és német nyelven. Papírkötésben, az első kötet fűzése laza, sérült.
13130.

Rufpreis:
1 600 HUF
R. Leoncavallo: Der Bajazzo. Vollständiger Auszug für Pianoforte. + Gounod: Margarethe (Faust). Egészvászon kötés, gerincnél szakadt.
13131.

Rufpreis:
1 800 HUF
Nagy Zoltán: Népdalok. Bp.,én.,Rózsavölgyi, kopott, sérült félvászon-kötésben, 79+1 p.  +Kolligátum különféle kottákból: Salon-Album. Sammlung beliebter Salonstücke für Piano-solo. Leipzig, én. C. F. Peters, 45 p.+Salon-Album. Sammlung beliebter Salonstücke für Piano-solo. Leipzig, én. C. F. Peters, 43 p.+Beliebte Marsch- und Tanzweisen. Berlin-Leipzig, én., Adolph Fürstner, 9+1 p.+11 Tänze. Leipzig, én., Steingräber, 39 p.+Ilyen, olyan, kis legényke., dalgyűjtemény, hn., én, nyn., 4 p.+Collection des Oeuvres Classiques et Modernes pour le Piano á deux et a quatre mains. Bp.,én., Rózsavölgyi, 11 p. Kopott félvászon-kötésben, változó állapotban, néhol szakadt lapokkal is.
13132.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kálmán Imre 3 kottája:  Kálmán Imre: Marica grófnő. I. füzet. Szövegét írta: Brammer és Grűnwald. Ford.: Harsányi Zsolt. Operett kotta. Bp., én., Rózsavölgyi, szakadt borítóval, 15 p.  Kálmán Imre: A csárdáskirályné. I-II. füzet. Írták: Stein és Jenbach. Ford.: Gábor Andor. Bp.,é.n.,Rózsavölgyi, szakadt, foltos, 19+19 p.
13133.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes kotta tétel, 4 db:  Lukácsy Sándor-Serly Lajos: Remény keringő. Bp., , Rózsavölgyi, 8 p. Szakadozott, foltos.; Weiner István-Fischer Fred: Mikor a pezsgő a jégen hűl, hűl, hűl. Bp.,é.n.,Rózsavölgyi, 3 p.; José Padilla-Molnár Jenő: Valencia. Bp.,1925,Rózsavölgyi, 3 p.; Hubay Jenő: Végvári dalok. Op. 113. Október 6. Bp.,(1921),Bárd Ferenc és Fia, 5 p. Szakadt, sérült.
13134.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes kotta tétel, 4 db,  Szirmai Albert-Bakonyi Károly-Gábor Andor: Gróf Rinaldó. Operett kotta. Bp., 1918, Rózsavölgyi, 21 p. Szakadozott, kissé foltos papírkötés, kijáró lapokkal.; Valverde J.-Burtey W.-Gábor Andor: Paraguay tánc. Bp.,1907., Zipser&König, 5 p. Kissé szakadozott, foltos papírkötés.; Hubay Jenő: Végvári dalok. Op. 113. Október 6. Bp.,(1921),Bárd Ferenc és Fia, 5 p.; Ernst Beyer: Schlummer-Polka. Für Pianoforte mit Gesang von: - -. Op. 1. Erfurt, ,Fried. Bartholomäus. Szakadt, foltos.
13135.

Rufpreis:
1 200 HUF
1904-1905 Karácsonyi Album. 1904-1905. Bp., Bárd Ferenc-ny., 58 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés.
13136.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1929 össz 4 db Szilágyi László, Eisemann Mihály: Miss Amerika. Operett 3 felvonásban. Bp., 1929, Rózsavölgyi és Tsa. Mindegyik kotta 3p. 2 db Zoro-Huru (Portorico), 1 db Fog maga még imádni és 1 db Úgy fáj, hogy már nem szeret (Why, Why). Kisebb szakadásokkal.
13137.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kroó György-Kárpáti János: Muzsikáló zenetörténet I-III. kötet. Bp., 1965,Gondolat. Az I. kötet második kiadás. 12+12+14 db hangelemez (bakelit)-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
13138.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gerő-féle zeneműtár 19 száma: (1.,2., 7.,22.,25.,28.(x2),42.,46.,47.,50., 64.,68.,86.,103., 112., 122.,140.,151.) Változó állapotban.
13139.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF