https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 256

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1926 Raphaels Astronomical Ephemeris of the Planets Places for 1926. W. Foulsham&Co. Papírkötés, angol nyelven. /Paperbinding, in English language.
12955.

1926 Raphael's Astronomical Ephemeris of the Planets' Places for 1926. W. Foulsham&Co. Papírkötés, angol nyelven. /Paperbinding, in English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1926 HIvatalos Közlöny teljes évfolyama bekötve. Félvászon kötésben.
12956.

1926 HIvatalos Közlöny teljes évfolyama bekötve. Félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1927-1949 Élelmezési Munkások Országos Szövetségének alapszabályzata, szabályzata, és ügykezelési szabályzata (1927), valamint az Élelmezési Munkások Országos Szövetségének, valamint a Malomipari, Húsipari, és Édesipari szakszervezetek egyesülési kongresszusára (1949) kiadott könyv, benne számos fekete-fehér fotóval, és színes illusztrációkkal.
12957.

1927-1949 Élelmezési Munkások Országos Szövetségének alapszabályzata, szabályzata, és ügykezelési szabályzata (1927), valamint az Élelmezési Munkások Országos Szövetségének, valamint a Malomipari, Húsipari, és Édesipari szakszervezetek egyesülési kongresszusára (1949) kiadott könyv, benne számos fekete-fehér fotóval, és színes illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
1927-1933 Képes Pesti Hírlap 6 száma. Fekete-fehér korabeli fotókkal. Rajta a kor neves személyességeivel, Serédi Jusztiniánnal, Gömbös Gyula miniszterelnökkel. +Pesti Hírlap Vasárnapja 1931. július 5. száma.
12958.

1927-1933 Képes Pesti Hírlap 6 száma. Fekete-fehér korabeli fotókkal. Rajta a kor neves személyességeivel, Serédi Jusztiniánnal, Gömbös Gyula miniszterelnökkel. +Pesti Hírlap Vasárnapja 1931. július 5. száma.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1928-1952 4 db reklámos kisnaptár (Jellinek, Magyar Vegykészítményű Papírgyár, stb.)
12959.

1928-1952 4 db reklámos kisnaptár (Jellinek, Magyar Vegykészítményű Papírgyár, stb.)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
1929 Solidaritas. A közgazdák egyetemi szövetségének hivatalos közlönye. Főszerkesztő: Dr. Steinecker Ferenc. 2-3 szám,1929 augusztus. Bp., 1929, Közgazdák Egyetemi Szövetsége. Kiadói papírkötés. Enyhén kopott állapotban, egy lap lyukas.
12960.

1929 Solidaritas. A közgazdák egyetemi szövetségének hivatalos közlönye. Főszerkesztő: Dr. Steinecker Ferenc. 2-3 szám,1929 augusztus. Bp., 1929, Közgazdák Egyetemi Szövetsége. Kiadói papírkötés. Enyhén kopott állapotban, egy lap lyukas.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
12961.

1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
1929 Felvidéki Egyesületek Szövetsége táncestély meghívó, számozott, 6 oldal, 18,5x24,5 cm
12962.

1929 Felvidéki Egyesületek Szövetsége táncestély meghívó, számozott, 6 oldal, 18,5x24,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1930-1970 Vegyes szentkép tétel, kb. 30 db. Változó állapotban.
12963.

cca 1930-1970 Vegyes szentkép tétel, kb. 30 db. Változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1930 Bp., Az Új Idők XXXVI. évfolyamának 1-26. száma könyvbe kötve
12964.

1930 Bp., Az Új Idők XXXVI. évfolyamának 1-26. száma könyvbe kötve

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1930-1950 Vegyes tűzoltósággal kapcsolatos tétel: oktatási anyagok, fényképek, tűzoltóautó reklámok
12965.

cca 1930-1950 Vegyes tűzoltósággal kapcsolatos tétel: oktatási anyagok, fényképek, tűzoltóautó reklámok

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
5
1930 DTG A Duna Passautól Giurgiuig és Russzeig, képekkel illusztrált prospektus, kis térképpel, 40p
12966.

1930 DTG A Duna Passautól Giurgiuig és Russzeig, képekkel illusztrált prospektus, kis térképpel, 40p

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
2

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse