Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1950802
10012
367
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976) : Vásár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×30 cm 1860499
10013
367
46000
Bak Imre (1939): Hommage a Ady 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, gyűrődéssel, 61x46 cm 2126855
10014
367
32000
Bálint Endre (1914-1986): Szentendrei motívumok, monotípia, papír, nagyon apró szakadással, jelzett, 29,5x42 cm 2082569
10015
367
Bálint Rezső (1885-1945): Hölgy fotelban. Pasztell, papír, üvegezett keretben, hibás keretben, 50×40 cm 2126601
10016
367
Bálint jelzéssel: Figurák. Kollázs, papír, kartonra ragasztva, 31x92 cm 2069977
10017
367
Balogh László (1930-): Tenger. Adria. Rézkarc, papír, jelzett, 15x13 cm paszpartuban.
2070061
10018
367
Balogh László (1930-): Heine: Tengeri kísértet. Linórc, papír, jelzett, 26x20 cm paszpartuban.
2125914
10019
367
Bánáti Károly jelzéssel: Erdei táborozók. Olaj, vászon, fa keretben, 60x80 1928813
10020
367
Bardóczy jelzéssel: Hölgy kendővel. Olaj, vászon, 27×20 cm 2129709
10021
367
Barta Ernő (1878-1956): Juhászok a tűznél. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19x25 cm 2098743
10022
367
Barta Ernő (1878-1956): Székely Bertalan. Rézkarc, karton (hibás), jelzett (halványan), 23×16 cm
1955893
10023
367
11000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF