Porzellan

Zahl der Lose: 95

5 db herendi fehér porcelán figura: nyúl, enyhén kopott, m: 10 cm. 2 db kislány, enyhén kopott, m: 10 cm. Kisfiú, kopott, m: 10 cm. Madár tetővel, hibátlan, m: 7 cm.
11171.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Herendi Eton mintás kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13x9 cm
11172.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
Herendi Liszt mellszobor, biszkvit, jelzett, egy apró lepattanással a talpán, m:24 cm
11174.

Rufpreis:
6 000 HUF
Herendi virág mintás áttört szélű kis tálka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, 13x9,5x3 cm
11175.

Rufpreis:
2 000 HUF
17
Herendi virág mintás tálca, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, 36x15 cm
11176.

Rufpreis:
2 000 HUF
17
Herendi porcelán pár, kézzel festett, jelzett, kis festéshibával, m: 26 cm
11177.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Hollóházi Jurcsák nagy méretű porcelán váza, m:25 cm, d: 23 cm
11178.

Rufpreis:
6 000 HUF
Herendi bagoly, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11179.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Herendi virágkosaras lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11180.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Herendi indiai kosár mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:7,5 cm
11181.

Rufpreis:
5 000 HUF
Herendi színes fóka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm, h:16 cm
11182.

Rufpreis:
8 000 HUF
9
Herendi virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 28 cm
11183.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF