Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 181

Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30533.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1992. Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc
30534.

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc

Rufpreis:
5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30535.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" jelzett Ag emlékérem (31,16g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,10g/0.925/42,5mm) T:PP
30536.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,10g/0.925/42,5mm) T:PP

Rufpreis:
5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1994. A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994 Jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám 334 (93,83g/0,925/50mm) T:1 kis patina
30537.

Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" Jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "334" (93,83g/0,925/50mm) T:1 kis patina

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30538.

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. Magyar Kémikusok Egyesülete, Wartha Vince Emlékérem / Vegyész Mérnöki Alkotásért Br emlékplakett sérült díszdobozban (74mm) T:2
30539.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1955. "Magyar Kémikusok Egyesülete, Wartha Vince Emlékérem / Vegyész Mérnöki Alkotásért" Br emlékplakett sérült díszdobozban (74mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) DN Világnak világa... Ómagyar Mária-siralom részlet Br plaketten, talpán két lyuk található (147x179mm) T:1- Hungary ND Világnak világa... section of Old Hungarian Marys jeremiad on Br plaque, with two hole on the base (149x179mm). Sign.: Miklós Borsos C:AU
30540.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Világnak világa..." Ómagyar Mária-siralom részlet Br plaketten, talpán két lyuk található (147x179mm) T:1- Hungary ND "Világnak világa..." section of Old Hungarian Mary's jeremiad on Br plaque, with two hole on the base (149x179mm). Sign.: Miklós Borsos C:AU

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
30541.

Rufpreis:
2 400 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30542.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
4 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium jelzett Ag emlékérem (25,22g/0.800/42.5mm) T:1- ujjlenyomat Adamo SF1
30543.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" jelzett Ag emlékérem (25,22g/0.800/42.5mm) T:1- ujjlenyomat Adamo SF1

Rufpreis:
4 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26
30544.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF