https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 215

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1879 Balatonfüredi fürdővendégek névsora
12799.

1879 Balatonfüredi fürdővendégek névsora

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
3
1880 Pozsony, Antonie Ludwig halálozási értesítője, német nyelven, a rokonság között báró Kazimir von Lütgendorf cs. és kir. őrnaggyal, és annak fiával báró Kazimir von Lütgendorf (1862-1958) későbbi cs. és kir. gyalogsági tábornokkal, szakadt .
12800.

1880 Pozsony, Antonie Ludwig halálozási értesítője, német nyelven, a rokonság között báró Kazimir von Lütgendorf cs. és kir. őrnaggyal, és annak fiával báró Kazimir von Lütgendorf (1862-1958) későbbi cs. és kir. gyalogsági tábornokkal, szakadt .

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1880 Ő Felsége Erzsébet Királyné védelme alatt álló Magyar Országos Segélyező Nőegylet alapszabályai. Bp., 1880, Khór&Wein, 28 p. Papírkötés.
12801.

1880 Ő Felsége Erzsébet Királyné védelme alatt álló Magyar Országos Segélyező Nőegylet alapszabályai. Bp., 1880, Khór&Wein, 28 p. Papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
3
1881 Nászünnepélyi album, Rudolf koronaherceg és Stefánia koronahercegnő esküvőjére kiadott leporelló album, fekete-fehér képekkel, közte a királyi párokkal, és budapesti, valamint brüsszeli épületek képeivel, magyar és német nyelvű feliratokkal, Dresden, Jacobi & Zobel-ny.,szétszakadt, 9 lap, rajtuk 2 királyi személlyel, és 2 épülettel.
12802.

1881 Nászünnepélyi album, Rudolf koronaherceg és Stefánia koronahercegnő esküvőjére kiadott leporelló album, fekete-fehér képekkel, közte a királyi párokkal, és budapesti, valamint brüsszeli épületek képeivel, magyar és német nyelvű feliratokkal, Dresden, Jacobi & Zobel-ny.,szétszakadt, 9 lap, rajtuk 2 királyi személlyel, és 2 épülettel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
3
1885 A munkács-szent-miklósi uradalom által az 1885-ik évi budapesti országos általános kiállításra küldött tenyész-juhok külön jegyzéke. Bp., Deutsch M.-ny., hajtásnyomokkal, 8 p.
12803.

1885 A munkács-szent-miklósi uradalom által az 1885-ik évi budapesti országos általános kiállításra küldött tenyész-juhok külön jegyzéke. Bp., Deutsch M.-ny., hajtásnyomokkal, 8 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
12804.

1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1890 A Földművelésügyi Magyar Királyi Ministerium Vízrajzi osztályának Évkönyvei III. kötet. 1888-iki (harmadik) évfolyam. Szerk.: Péch József. Bp.,1890,(Franklin-ny.),96 p.+2 t.+II-VI.,VIII. mellékletek (I-X,XII-XIV. táblák. Kiadói félvászon-kötés, hiányos mellékletekkel.
12805.

1890 A Földművelésügyi Magyar Királyi Ministerium Vízrajzi osztályának Évkönyvei III. kötet. 1888-iki (harmadik) évfolyam. Szerk.: Péch József. Bp.,1890,(Franklin-ny.),96 p.+2 t.+II-VI.,VIII. mellékletek (I-X,XII-XIV. táblák. Kiadói félvászon-kötés, hiányos mellékletekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Zahl der Gebote:
0
1893 Az Ungvári Kör által rendezett táncmulatság alkalmából kiadott emléklapok, 1893. júl. 5, Ungvár, Lévai Mór-ny., 7 sztl. lev.
12806.

1893 Az "Ungvári Kör" által rendezett táncmulatság alkalmából kiadott emléklapok, 1893. júl. 5, Ungvár, Lévai Mór-ny., 7 sztl. lev.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1894-1898 Alpár Ignác 2 db épület rajza, nagyenyedi Alsó-Fehér vármegye székháza, nyíregyházi Városi vendégfogadó, Építő Ipar c. újság mellékletei, sérültek, javítottak, megviselt állapotban, 26x35 cmx2
12807.

1894-1898 Alpár Ignác 2 db épület rajza, nagyenyedi Alsó-Fehér vármegye székháza, nyíregyházi Városi vendégfogadó, Építő Ipar c. újság mellékletei, sérültek, javítottak, megviselt állapotban, 26x35 cmx2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
11
1892 Magyar Bazár 2-24. számai, az 5. szám címlapja hiányzik, sérült, benne szakadt, sérült lapokkal is, kissé viseltes állapotban.
12808.

1892 Magyar Bazár 2-24. számai, az 5. szám címlapja hiányzik, sérült, benne szakadt, sérült lapokkal is, kissé viseltes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
8
1895 Vanyarc, cserneki és tarkeői Dessewffy Ottó (1813-1895) Nógrád vármegye volt alispánjának, volt országgyűlési képviselőjének halálozási értesítője, szakadt.
12809.

1895 Vanyarc, cserneki és tarkeői Dessewffy Ottó (1813-1895) Nógrád vármegye volt alispánjának, volt országgyűlési képviselőjének halálozási értesítője, szakadt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
3
1895-1907 5 db német nyelvű újság. Moderne Kunst. Illustrirte Monatschrift 3 db száma, Für Alle Welt 1 db száma, Illustrirte Zeitung 1 db száma. Változó állapotban, szakadozott, elvált borítókkal, részben szakadozott, sérült lapokkal és elvált fűzéssel.
12810.

1895-1907 5 db német nyelvű újság. Moderne Kunst. Illustrirte Monatschrift 3 db száma, Für Alle Welt 1 db száma, Illustrirte Zeitung 1 db száma. Változó állapotban, szakadozott, elvált borítókkal, részben szakadozott, sérült lapokkal és elvált fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse