Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 282

Tóth Ede: A falu rossza. Eredeti népszínmű. Bp., é.n. Pfeifer Ferdinánd. Korabeli amatőr papírkötésben.
17516.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17517.

Rufpreis:
1 000 HUF
Földessy Gyula: Újabb Ady-tanulmányok. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, a hátsó borítón kis hiánnyal.
17518.

Rufpreis:
1 000 HUF
Julius Fucsik: Riport az akasztófa alól. Bp.,1948., Román Munkáspárt. Kiadói papírkötés.
17519.

Rufpreis:
1 000 HUF
Eredeti játékszín. VI. köt.: Ekebontó Borbála. Buda, 1837, Magyar Kir. Egyetem betűivel, 129+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, intézményi bélyegzővel, foltos.
17520.

Eredeti játékszín. VI. köt.: Ekebontó Borbála. Buda, 1837, 'Magyar Kir. Egyetem' betűivel, 129+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, intézményi bélyegzővel, foltos.

Rufpreis:
1 000 HUF
Wilde Oszkár: Az odaadó barát. Ford.: Szabó Lőrinc. Kétnyelvű Klassikus Könyvtár. 31. A borító grafikája Kozma Lajos (1884-1948) Kozma 1919. Bp.,1920, Lantos. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé foltos borítóval, két kijáró lappal.
17521.

Rufpreis:
1 000 HUF
17522.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Bernát Balázs: Miért nem térhet vissza a mult. Bp., 1947, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói papírkötésben, a borítón hiánnyal.
17523.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kárpáti Frigyes György: Hívatlan látogató. Pomáz, 2017, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos, ázott, hullámos lapokkal.
17524.

Rufpreis:
2 000 HUF
17525.

Rufpreis:
5 000 HUF
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Hornyánszky. 132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral.) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó címképpel.
17526.

Rufpreis:
1 200 HUF
Matteo Bandello: A pajzán griffmadár. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Herczeg Gyula. Bp.,1979., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17527.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF