Landkarten

Zahl der Lose: 122

1927 Magyarország talajrégióinak átnézetes térképe, Szerk.: 1918-ban Treitz Péter, 1:1000.000, Bp. M. Kir. Földtani Intézet, a szélén szakadással, 69x93 cm
12781.

Rufpreis:
3 000 HUF
10
1969 A Balaton és környékének építésföldtani térképsorozata: Tihany 1-9., 1:10.000, Szerk.: Bilik István, Bp. Magyar Állami Földtani Intézet, 58x83 cmx9
12782.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1914 Kogutowicz-Littke Világatlasz 8 térkép lapja:Földközi tenger (13-14), Európa (19-20), Cseh-Morvaország, Szilézia (45-46), Németország politikai áttekintése (51-52), Belgium, Németalföld és Luxemburg (57-58), Spanyolország és Portugália (73-74), Közép-Afrika (105-106), Észak-Amerika (119-120), Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 46x58 cm
12783.

Rufpreis:
4 000 HUF
1961 Az alföld talajvíztérképe, a talajvíztükör átlagos mélysége a felszín alatt, Szerk.: Dr. Rónai András-Dr. Boczán Béla, Bp. Országos Vízügyi Főigazgatóság-M. Állami Földtani Intézet, 4 db nagyméretű térkép szelvény, 83x88 cm x4
12784.

Rufpreis:
3 000 HUF
11
cca 1920 A tatabányai szénmedence bányaföldtani térképe, összeáll. és földtanilag felvette: Rozlozsnik Pál, rajzolta: Heidt Dániel, 1:12,500. Bp. M. Kir Földtani Intézet,(M. Kir. Állami Térképészet), magyar és német nyelven, 78x71 cm
12785.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1905 Csongrád vármegye talajtérképe, 1:200.000, készítette Treitz Péter m. kir. főgeologus 1892-1905 években, litográfia, Bp. Klösz Gy. és fia, a hajtás mentén kis szakadással, 57x63 cm
12786.

Rufpreis:
2 000 HUF
6 db domború műanyag szemléltető térkép (Szombathely és környéke, a Föld felszíne, Balaton, stb.), vegyes méretben, közte sérült
12787.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1926 Bátky-Kogutowitz: A Dunántúl települési térképe. 1:600 000. 44x55 cm
12788.

Rufpreis:
2 000 HUF
12789.

Rufpreis:
2 000 HUF
12790.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
12791.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1772 Guillaume Delisle (1675-1726)(rajzolta)-Lotter, Georg Friedrich (1744-1801)(metszette): Tabula Hungaria et Regionum, quae praeterea ab ea dependent, Delineata juxta magnum numerum anotationum et mappas manuscriptas ver imressas, Correcta per Observationes Comitis Marsilii et non nullorum aliorum, Per G. de LIsle, Geographum Academiae Reg.: Scientiarum apud Tob: Conr: Lotter Geogr. Aug. Vind. Augsburg, Tobias Conrad Lotter, színezett rézmetszet, üvegezett fa keretben, foltos, fent kis sérüléssel és hiánnyal, hajtásnyommal, 47x59 cm
12792.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF