https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Technik

Zahl der Lose: 46

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Linzbauer Tamás: Vasút modellezés. Bp., Műszaki. Kiadói kartonálásban.
17314.

Linzbauer Tamás: Vasút modellezés. Bp., Műszaki. Kiadói kartonálásban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
August Laskus: Hölzerne Brücken. Berlin, 1943, Wilhelm Ernst&Sohn. Ötödik kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, pecséttel.
17315.

August Laskus: Hölzerne Brücken. Berlin, 1943, Wilhelm Ernst&Sohn. Ötödik kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, pecséttel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Hevesy Iván: A pontos és helyes expozíciós idő meghatározása. HAFA 41. szám. Bp., é.n., Hatschek és Farkas (HAFA.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen és a borító sarkán apró sérüléssel.
17316.

Hevesy Iván: A pontos és helyes expozíciós idő meghatározása. HAFA 41. szám. Bp., é.n., Hatschek és Farkas (HAFA.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen és a borító sarkán apró sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Pamela Peake: Hogyan készítsünk játékot? Fordította: Holzmanné Pálvölgyi Márta, Mészfalvi Györgyi. Bp., é.n, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
17317.

Pamela Peake: Hogyan készítsünk játékot? Fordította: Holzmanné Pálvölgyi Márta, Mészfalvi Györgyi. Bp., é.n, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Heinrich Lottner: Leiftaden zur Bergbaukunde. 2. köt. Berlin, 1873, Julius Springer, VIII+444 p.+ 6 t. (egészoldalas, részben kihajtható, litografált képtáblák.) Szövegközti fametszetekkel. Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
17318.

Heinrich Lottner: Leiftaden zur Bergbaukunde. 2. köt. Berlin, 1873, Julius Springer, VIII+444 p.+ 6 t. (egészoldalas, részben kihajtható, litografált képtáblák.) Szövegközti fametszetekkel. Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
C. Bach: Die Maschinen-Elemente. Ihre Berechnung und Konstruktion. I-II. kötet. I. kötet: Text. II. kötet: Atlas. Stuttgart, 1897, Arnold Bergsträsser, XVIII+702+2 p.+4 t.+54 t.+29 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, I. kötet gerincén sérüléssel, két kijáró lappal.
17319.

C. Bach: Die Maschinen-Elemente. Ihre Berechnung und Konstruktion. I-II. kötet. I. kötet: Text. II. kötet: Atlas. Stuttgart, 1897, Arnold Bergsträsser, XVIII+702+2 p.+4 t.+54 t.+29 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, I. kötet gerincén sérüléssel, két kijáró lappal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Porkoláb László: Régi vaskohászati szakkifejezések, műszók, zsargonok Debrecen, 2003
17320.

Porkoláb László: Régi vaskohászati szakkifejezések, műszók, zsargonok Debrecen, 2003

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
17321.

Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.
17322.

A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.
17323.

Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Biczó István: Különleges tűzoltó gépjárművek, utánfutók, szerek és felszerelések. Bp., 1977, BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói nylon-kötés.
17324.

Biczó István: Különleges tűzoltó gépjárművek, utánfutók, szerek és felszerelések. Bp., 1977, BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói nylon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.
17325.

Hevesy Iván: A felvétel kidolgozása. Bp.,é.n., HAFA. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse