Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 217

Bozó Gyula (1913-2004) 1986. Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686 Br emlékérem (70mm) T:1-,2 ph.
30505.

Rufpreis:
2 400 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére Ag és Br emlékérem pár (36,78g/0.835/42,5mm) T:1-(eredetileg PP),1-
30506.

Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) 1990. "Mátyás király halálának 500. évfordulója emlékére" Ag és Br emlékérem pár (36,78g/0.835/42,5mm) T:1-(eredetileg PP),1-

Rufpreis:
6 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Mindszenty bíboros emlékére ezüstözött fém emlékérem JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR (42,5mm) (2x) + 1993. 56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek! Br emlékérem (42,5mm) (3x) T:1-
30507.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. Mindszenty bíboros emlékére ezüstözött fém emlékérem "JOSEPHUS CARD.MINDSZENTY PRINCEPS PRIMAS 1892-1975 / SZABAD HAZÁD VÉGSŐ NYUGHELYEDRE VÁR" (42,5mm) (2x) + 1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" Br emlékérem (42,5mm) (3x) T:1-

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Bozó Gyula (1913-2004) 1999. A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére Ag emlékérem (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30508.

Bozó Gyula (1913-2004) 1999. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" Ag emlékérem (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Rufpreis:
6 000 HUF
Búza Barna (1920-2010) DN Az eredményes propaganda munkáért - MSZMP Központi Bizottsága Br emlékérem, eredeti tokban (93mm) T:2
30509.

Búza Barna (1920-2010) DN "Az eredményes propaganda munkáért - MSZMP Központi Bizottsága" Br emlékérem, eredeti tokban (93mm) T:2

Rufpreis:
2 400 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo SF1
30510.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF1

Rufpreis:
1 200 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján jelzett Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~34,8g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo BP26
30511.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) + Szabolcs Péter (1942-) 1984. MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985 ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30512.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) + Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo BP26
30513.

Rufpreis:
1 000 HUF
Csillag István (1881-1968) 1911. Dr. Vázsonyi Vilmos 1901-1911 egyoldalas Br plakett (53,21g/54x39mm) T:1- / Hungary 1911. Vilmos Vázsonyi Dr. 1901-1911 one-sided Br plaque (53,21g/54x39mm). Sign.: István Csillag C:AU HP 1659.
30514.

Csillag István (1881-1968) 1911. "Dr. Vázsonyi Vilmos 1901-1911" egyoldalas Br plakett (53,21g/54x39mm) T:1- / Hungary 1911. "Vilmos Vázsonyi Dr. 1901-1911" one-sided Br plaque (53,21g/54x39mm). Sign.: István Csillag C:AU HP 1659.

Rufpreis:
6 000 HUF
30515.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat
30516.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP ujjlenyomat

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF