Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2095720
31227
364
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1964. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagon, miniatűrrel és szalagsávval tokban T:1- 2095723
31228
364
Numismatik
1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:1- 2102482
31229
364
Numismatik
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:1-
NMK.: 615 2088238
31230
364
Numismatik
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés + miniatűr T:1- 2102428
31231
364
Numismatik
~1970. "Kiváló Szövetkezeti Munkáért" aranyozott, zománcozott fém jelvény miniatűrrel, tokban (38mm; 16mm) T:1-,2 2104282
31232
364
Numismatik
~1970. "A közlekedés kiváló dolgozója" zománcozott kitüntetés tokban T:1- 2102882
31233
364
Numismatik
~1970. "Veszprém Megyéért" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 2102162
31234
364
Numismatik
~1970. "A közlekedés kiváló dolgozója" zománcozott kitüntetés tokban, minatűrrel T:2 tok sérült
2104278
31235
364
Numismatik
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény, eredeti tokban (28x20mm) T:1- 2086149
31236
364
Numismatik
~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntetés miniatűrrel együtt tokban T:1-
2103106
31237
364
Numismatik
~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 20" jelvény, eredeti tokban (26mm) T:1-
2102510
31238
364
Numismatik
1974. "Tűzbiztonsági Érem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-
NMK 564. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF