Musik, Noten

Zahl der Lose: 41

Vincenzo Bellini: Norma. Tragedia Lirica in Due Atti di Felice Romani. Musica di - -. Opera Completa. Milano, én.,G. Ricordi&C., 270 p. Olasz nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal.
12756.

Rufpreis:
2 000 HUF
Chr. Gluck: Iphigenia in Aulis. (Iphigénie en Auilde.) Iper in 3 Acten von - -. Clavierauszug mit französischem un deutschem Text. Collection Litolff. No. 71. Braunschweig, én., Henry Litolffss Verlag, 214+2 p. Magyar és német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.
12757.

Chr. Gluck: Iphigenia in Aulis. (Iphigénie en Auilde.) Iper in 3 Acten von - -. Clavierauszug mit französischem un deutschem Text. Collection Litolff. No. 71. Braunschweig, én., Henry Litolffs's Verlag, 214+2 p. Magyar és német nyelven. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó hátsó szennylappal.

Rufpreis:
2 000 HUF
Richard Wagner: Die Walküre. Vollständiger Klavier Auszug von Karl Klindworth. Mainz-Leipzig-London-Brüssel-Paris, én., B. Schotts Söhne, 315 p. Német nyelven. Aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, néhány lapon bejelölésekkel.  Szilassy Győző operaénekes possessori bejegyzésével 1928-ból.
12758.

Richard Wagner: Die Walküre. Vollständiger Klavier Auszug von Karl Klindworth. Mainz-Leipzig-London-Brüssel-Paris, én., B. Schott's Söhne, 315 p. Német nyelven. Aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, néhány lapon bejelölésekkel. Szilassy Győző operaénekes possessori bejegyzésével 1928-ból.

Rufpreis:
2 000 HUF
Richard Wagner: Tannhäuser und der Sängerkrieg auf Wartburg.Vollständiger Klavier Auszug von Karl Klindworth. Mainz-Leipzig-London-Brüssel-Paris, én., B. Schotts Söhne, 10+354+XV-XXI+1+42 p. Német nyelven. Aranyozott félvászon-kötésben, javított gerinccel, kopott, foltos, sérült borítóval, egy-két kijáró lappal, megviselt állapotban.   Benne Szilasi Viktor (Szilassy Győző) operaénekes névbejegyzésével és névbélyegzőjével.
12759.

Richard Wagner: Tannhäuser und der Sängerkrieg auf Wartburg.Vollständiger Klavier Auszug von Karl Klindworth. Mainz-Leipzig-London-Brüssel-Paris, én., B. Schott's Söhne, 10+354+XV-XXI+1+42 p. Német nyelven. Aranyozott félvászon-kötésben, javított gerinccel, kopott, foltos, sérült borítóval, egy-két kijáró lappal, megviselt állapotban. Benne Szilasi Viktor (Szilassy Győző) operaénekes névbejegyzésével és névbélyegzőjével.

Rufpreis:
1 600 HUF
3 db Ed. Peters kiadású kotta:  J. S. Bach: Brandenburgische Konzerze Nr. 4-6. Klavier zu 4. Händen.+Schostakowitsch: Sonate Op. 64. Klavier zu Zwei Händen.+Edvard Grieg: Hochzeitstag auf Troldhaugen. Op. 65. Nr. 6.
12760.

Rufpreis:
1 000 HUF
1936 Dr. Nánássy Ödönné Tuboly Clementin: Szegény Hazám. Irredenta kotta. Bp., Bárd Ferenc, hajtásnyommal, 4 p.
12761.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
1915 Bertha István: Magyar Hiszekegy. Emőd Tamás szövegével. Bp., Bárd Ferenc. Szakadozott papírkötésben, 6 p. Gruber Lipót karmester névbélyegzőjével.
12762.

1915 Bertha István: Magyar Hiszekegy. Emőd Tamás szövegével. Bp., Bárd Ferenc. Szakadozott papírkötésben, 6 p. "Gruber Lipót" karmester névbélyegzőjével.

Rufpreis:
1 000 HUF
Humayer Mihály: Nemzeti induló, Horthy Miklós 10 éves kormányzói jubileumára, 3p
12763.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sas Náci: Tábortűznél, A Kárpátok gerincein, 2 db kotta
12764.

Rufpreis:
1 000 HUF
11
2 db kotta Fejes grafikájával: Udvarhelyi templom, Lesz vihar még
12765.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db kotta - Győri Emil: Piros hajnal, fehér álom, zöld remény; Babics László: Fohász
12766.

Rufpreis:
1 000 HUF
3 db kotta - Tengerre magyar!, Egy haldokló katona dala, A virágos vonattól a csatatérig
12767.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF