Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 112

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak. Ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion, 409 p.+ 31 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papírborítóval, egyébként jó állapotban
15730.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon Bp., 1984. Gondolat. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval + kiállítási katalógus: Zsigmond és kora a művészetben 1387-1437.
15731.

Rufpreis:
1 000 HUF
15732.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szilassy Sándor: Magyarország a szakadék szélén. Trianoni tanulmányok I. Kaposvár, 1997., Magyar Nemzeti Történeti Társaság. Kiadói papírkötés.
15733.

Rufpreis:
1 000 HUF
Meszlényi Antal: Buda felszabadítása. 1686. Bp.,1936, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.
15734.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bél Mátyás két könyve: A magyarországi halakról és azok halászatáról. részlete. Reprint + Hungáriaból Magyarország felé
15735.

Rufpreis:
800 HUF
Bogdán István két könyve: Mestere volt egykor, Régi magyar históriák. Bp., 1984 Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15736.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pelle János: Casanova, avagy a 18. század egy kalandor szemével. Szivárvány. Bp., 1987., Kossuth. Kiadói papírkötés.
15737.

Rufpreis:
800 HUF
Stella Rimington: Nyílt titkok. Az MI5 - a brit kémelhárítás - volt főigazgatójának emlékiratai. Bp., 2004., Geopen. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15738.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp., 1984, Kossuth. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15739.

Rufpreis:
800 HUF
15740.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kulcsár Zsuzsanna: Rejtélyek és botrányok a középkorban. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15741.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF