Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 47

Csehszlovákia 1965. Dante Alighieri -1265 - Praga 1965 Liblice kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Czechoslovakia 1965. Dante Alighieri -1265 - Praga 1965 Liblice two sided Br commemorative medal (70mm) C:XF
31314.

Csehszlovákia 1965. "Dante Alighieri -1265 - Praga 1965 Liblice" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Czechoslovakia 1965. "Dante Alighieri -1265 - Praga 1965 Liblice" two sided Br commemorative medal (70mm) C:XF

Rufpreis:
4 000 HUF
Francia DN GENDARMERIE NATIONALE PRO PATRIA PRO LEGE ezüstözött szelence, FIA gyártói jelzéssel, eredeti tokban (79mm) T:1
31315.

Francia DN "GENDARMERIE NATIONALE PRO PATRIA PRO LEGE" ezüstözött szelence, "FIA" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (79mm) T:1

Rufpreis:
5 000 HUF
Habsburg Birodalom / Erdély 1765. Emlékérem a polgári törvények reformjára ezüstözött Br emlékérem (69,89g/59mm) MARIA THERESIA PIA AVGVSTA. / CVRA FORI MDCCLXV, készítő: Franz Xaver Würth T:2, 2- ü., ph., kopott ezüstözés Habsburg Monarchy / Transylvania 1765. Medallion for the reforms of the civil rights Br medallion (69,89g/59mm) MARIA THERESIA PIA AVGVSTA. / CVRA FORI MDCCLXV, maker: Franz Xaver Würth C:XF,VF ding, edge error, worn silver plating
31316.

Habsburg Birodalom / Erdély 1765. Emlékérem a polgári törvények reformjára ezüstözött Br emlékérem (69,89g/59mm) "MARIA THERESIA PIA AVGVSTA. / CVRA FORI MDCCLXV", készítő: Franz Xaver Würth T:2, 2- ü., ph., kopott ezüstözés Habsburg Monarchy / Transylvania 1765. Medallion for the reforms of the civil rights Br medallion (69,89g/59mm) "MARIA THERESIA PIA AVGVSTA. / CVRA FORI MDCCLXV", maker: Franz Xaver Würth C:XF,VF ding, edge error, worn silver plating

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
31317.

Rufpreis:
1 400 HUF
Lengyelország DN Katonai eskütétel szövege fém lemezplaketten (200x152mm) T:2 patina Poland ND Military oath on metal sheet plaque (200x152mm) C:XF patina
31318.

Rufpreis:
1 000 HUF
Németország / Lipcse DN Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten bimetál emlékérem, alján festett (70mm) T:PP, BU Germany / Leipzig ND Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten bimetallic commemorative medal, painted on the bottom (70mm) C:PP, BU
31319.

Németország / Lipcse DN "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetál emlékérem, alján festett (70mm) T:PP, BU Germany / Leipzig ND "Ältestes siegel von Leipzig 1287 / Stadtansichten" bimetallic commemorative medal, painted on the bottom (70mm) C:PP, BU

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Luxemburg 2002. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Luxembourg 2002. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31320.

Luxemburg 2002. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Luxembourg 2002. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
NSZK 1972. Spiele der XX. Olympiade München 1972 jelzett Ag emlékérmek (17xklf) rajtuk a sportágak ábrázolásaival, eredeti, kopottas dísztokban (20g/0.999/32mm) T:1,1- patina / FRG 1972. Spiele der XX. Olympiade München 1972 hallmarked Ag medallions (17xdiff) depicting the sports, in original, worn display case (20g/0.999/32mm) C:UNC,AU patina
31321.

NSZK 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" jelzett Ag emlékérmek (17xklf) rajtuk a sportágak ábrázolásaival, eredeti, kopottas dísztokban (20g/0.999/32mm) T:1,1- patina / FRG 1972. "Spiele der XX. Olympiade München 1972" hallmarked Ag medallions (17xdiff) depicting the sports, in original, worn display case (20g/0.999/32mm) C:UNC,AU patina

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
NSZK 1986. 125 éves a vasút Ruhr és és Sieg között fém emlékveret (30mm) T:1 ph. FRG 1986. Railway is 125 years old between Ruhr and Sieg metal coin (30mm) C:UNC edge error
31322.

NSZK 1986. "125 éves a vasút Ruhr és és Sieg között" fém emlékveret (30mm) T:1 ph. FRG 1986. "Railway is 125 years old between Ruhr and Sieg" metal coin (30mm) C:UNC edge error

Rufpreis:
1 000 HUF
Németország 1995-1997. 50 Jahre Frieden jelzett Ag, a Második Világháború utáni német történelmi eseményeket feldolgozó emlékérem szett (24xklf) három tálcás fa díszdobozban, az érmek német nyelvű leírással és tanúsítvánnyal (érmenként ~20g/0.999/40mm) T:PP kis patina, fo.
31323.

Németország 1995-1997. "50 Jahre Frieden" jelzett Ag, a Második Világháború utáni német történelmi eseményeket feldolgozó emlékérem szett (24xklf) három tálcás fa díszdobozban, az érmek német nyelvű leírással és tanúsítvánnyal (érmenként ~20g/0.999/40mm) T:PP kis patina, fo.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
31324.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
31325.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF