Musik, Noten

Zahl der Lose: 28

Népszerű zeneszerzők dalai, 3 db:  Eisemann Mihály - ; Horváth Jenő -; Breitner János szerzeményei énekre és zongorára. + Kellér Dezső-Lajtai Lajos: Három tavasz. Bp.,1958,Zeneműkiadó. Változó állapotban.
12758.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kis magyar daloskönyv. Soli Deo Gloria kiadás. (Párkány, é.n., Gondo-ny.) A borító rajza Menyhárt József (1901-1976) munkája. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, kopott borítóval.
12759.

Rufpreis:
1 000 HUF
1948 Bp., Bartók Béla nemzetközi zenei verseny és ünnepségek, hátsó borítólapon szakadás, 24p
12760.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Brahms Rhapsodien Op. 79 Piano Solo, 19p
12761.

Rufpreis:
800 HUF
Beethoven Klavier-Sonaten F-dúr szonáta
12762.

Rufpreis:
800 HUF
Beethoven Klavier-Sonaten c-moll zongoraszonáta
12763.

Rufpreis:
800 HUF
Beethoven Klavier-Sonaten G-dúr zongoraszonáta
12764.

Rufpreis:
800 HUF
1936 Hommage a Liszt, La vie de Franz Liszt, 2 db képes füzet + meghívó
12765.

Rufpreis:
800 HUF
Lendvai Ernő: Bartók dramaturgiája. Bp.,1964., Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés, az elülső borító széle javított.
12766.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
3 db régi kotta:  Joseph Ascher: Vaillance. Polka-Militaire,  Ludwig van Beethoven: Trois Grands Quatuors.. Op. 59. Leipzig., Hofmeister. (x2.) Változó, kissé viseltes állapotban, szakadozottak, az egyiken borító hiányzik és foltos, szakadozott.
12767.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bartók Béla összegyűjtött írásai I. Közreadja Szőllősy András. Bp., 1966., Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2180 példányban.   Lükő Gábor (1909-2001) Kossuth-díjas néprajzkutató, szociálpszichológus saját kezű ajándékozási soraival.
12768.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
12769.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF